پادکست های علی میرصادقی
جدیدترین ها

جدیدترین پادکست ها

پادکست علی میرصادقی

محبوب‌ترین پادکست ها

دسته بندی ها

دسته بندی پادکست ها

گوش سپردن به پادکست‌های روانشناسی مدام در حال افزایش است، زیرا ما به چیزی نیاز داریم تا در اوضاع پر تلاطم به آن گوش فرا دهیم و بتوانیم در عین سرگرم شدن با انگیزه شویم. شنیدن بهترین پادکست‌های روانشناسی به افراد کمک می‌کند تا با استرس مقابله کنند. ما می‌دانیم که چقدر سخت است که بتوانیم خوش بین باشیم و بتوانیم همواره نسبت به مسائل مختلفی که با آن روبرو می‌شویم آستانه تحمل‌مان را بالا ببریم.

پادکست‌هایی که با مثبت اندیشی، خلاقیت و عادات روحی و جسمی سالم سروکار دارند در حال رونق هستند. برخی از این پادکست‌ها مانند پادکست انگیزشی و پادکست موفقیت به شنوندگان می‌آموزد که چگونه در اوج مشکلات، انگیزه خود را حفظ کنند و به موفقیت دست پیدا کنند.
اگر به دنبال درک مزایای سلامت روانی هستید، بهترین راه‌ها برای غلبه بر موانع شناختی این است که از صمیم قلب بخندید و مشکلات‌تان را فراموش کنید و گوش دادن به یکی از این پادکست‌های آموزشی را از دست ندهید، برخی پادکستها در مورد زندگی بهتر، شادتر و موفق‌تر حکایت‌ها دارند.
ایجاد انگیزه برای امتحان یک مهارت جدید، به پایان رساندن یک پروژه طولانی مدت، انجام یک تمرین، تمیز کردن خانه، پخت یک غذای جدید یا حتی انجام دادن کارهای ساده روزمره خود می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد، به ویژه برای کسانی که تمایل دارند کارها را به تعویق بیندازند. برخی از افراد از رسانه‌هایی مانند پادکست به عنوان یکی از ابزارهای حواس پرتی خود استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند با گوش دادن به آن‌ها تا حدودی کارهای خود را به اتمام برسانند. مهم نیست که برای انجام آن‌ها چقدر انگیزه دارید، پادکست‌هایی که در اینجا برای شما قرار گرفته است می‌تواند به شما کمک کند انگیزه لازم را برای انجام کارهایتان داشته باشید و به موفقیت برسید. پادکست‌ها به شما انگیزه می‌دهد که بهترین زندگی خود باشید.
این پادکست‌ ها راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف موضوعات روان‌شناسی است و برای دانشجویان و اساتید روانشناسی و همچنین افرادی که علاقمند به یادگیری بیشتر در مورد رفتار انسان‌ها و قدم نهادن در مسیر موفقیت و خودشناسی هستند عالی است. این پادکست‌ها بر خلاقیت، ذهن و رفتار انسانی تمرکز دارند.
این پادکست‌ها با درک نحوه عملکرد ذهن و شخصیت افراد و استفاده از این درک برای پرورش رشد شخصی آن‌ها سروکار دارد.
پادکست های آموزشی روانشناسی در مدت کوتاهی یک درس سریع در مورد یکی از موضوعات روانشناسی ارائه می دهند. در حالیکه صبح برای کار آماده می‌شوید یا در اطراف قدم می‌زنید این یک روش عالی برای یادگیری چیزهای جالب است. اگر شما در آغاز کار خود هستید، پادکست های انگیزشی و پادکست موفقیت به شما یک مرور جامع از مهارت‌های اصلی مورد نیاز برای پیشبرد زندگی حرفه‌ای‌تان در جهت درست ارائه می‌دهد. شگفت زده خواهید شد که پادکست روانشناسی چه موانعی را از سر راه شما بر می‌دارد.
مهارت‌هایی که شما از طریق گوش دادن به این پادکستها بدست می‌آورید، منجر به بهبود شما در مسیر زندگی‌تان می‌شود. پادکست های روانشناسی برای کسانی که می‌دانند چه مسیری را در زندگی‌شان دنبال کنند یا کسانی که در حال حاضر در حال کسب موفقیت در مراحل مختلف زندگی‌شان هستند بسیار مفید و کاربردی است.
اگر در رشته‌ای تحصیل می‌کنید که زمینه‌ی رسیدن شما به شغل مورد نظرتان را فراهم می‌کند و مستلزم همکاری شما با افراد مختلف است، درک بیشتر در مورد نحوه تفکر و رفتار افراد در حرفه شما بسیار مفید خواهد بود. شما می‌توانید با گوش دادن به بهترین پادکست های روانشناسی به این درک برسید.
حتی اگر قصد همکاری با افراد مختلف را ندارید، پادکست‌های روانشناسی همچنان می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که افراد حاضر زندگی شما چگونه فکر و رفتار می‌کنند. این پادکست‌ها همانطور که به شما در درک بهتر دیگران کمک می‌کند، می‌توانند به شما در زمینه‌های متفاوتی از جمله انگیزه‌تان، نوع شخصیت‌تان و اینکه چگونه شخصیت شما در طرز فکر و رفتار شما نقش دارد کمک کنند.
درک بهتر خود می‌تواند به شما در بهبود روابط با دیگران، مهارت‌های ارتباطی، انگیزه و نحوه ارتباط شما با جهان پیرامون کمک نماید. مطالعه روانشناسی به شما کمک می‌کند تا روابط بهتر و قوی‌تری با خانواده، دوستان و همکاران‌تان داشته باشید.
این پادکست‌های آموزشی روانشناسی به شما کمک می‌کنند تا روش علمی، نحوه ارزیابی منابع اطلاعاتی و نحوه تفکر در مورد اطلاعاتی که روزانه با آن ها مواجه می‌شوید را بیاموزید. این پادکست‌ها می‌توانند به شما در تقویت این مهارت‌ها کمک کنند که در مشاغل مختلف و زمینه‌های مختلف زندگی مفید است. با ما همراه باشید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.