همایش آنلاین کنکور ۹۹ با متد روانشناسی ACT
پیشرفت شخصیتی، پیشرفت تحصیلی و موفقیت در کنکور

به موسسه بارسا، بزرگترین برگزار کننده همایش های مشاوره تحصیلی و کنکور در کشور خوش اومدید. موسسه آموزشی بارسا هر سال چندین کارگاه و همایش انگیزشی و روانشناسی برای دانش آموزان کنکوری و پایه و خونواده هاشون برگزار می کنه تا به پیشرفت تحصیلی و پیشرفت شخصیتی اون ها کمک کنه. از ابتدای سال ۹۹ بارسا چندین همایش روانشناسی آنلاین رو با موفقیت برگزار کرده و این بار قصد داریم بزرگ ترین همایش آنلاین کنکور رو برگزار کنیم تا همه دانش آموزان ایران بتونند از روانشناسی ACT برای موفقیت در کنکور استفاده کنند. همایش آنلاین کنکور ۹۹ صرفا یه سخنرانی انگیزشی نیست. بلکه یه کارگاه روانشناسی حرفه ایه که زندگی شخصی و تحصیلی شما رو دگرگون می کنه. اگه با معجزه ACT آشنا بشید متوجه می شید که چقدر می تونه به موفقیت شما تو زندگی تون کمک کنه.
همایش های مشاوره تحصیلی و کنکور با مربیگری علی میرصادقی برگزار میشه. علی میرصادقی مربی انگیزشی و روانشناس برجسته ای هست که ۲۰ سال سابقه فعالیت آموزشی داره و در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان انتخاب شده. علی میرصادقی همچنین مشاور و روانشناس فینالیست های اولین سری برنامه عصر جدید بوده و حالا قصد داره تو این همایش انگیزشی کنکور با استفاده از متد روانشناسی ACT به دانش آموزان و خصوصا کنکوری ها کمک کنه تا بتونند سرعت و تمرکز مطالعاتی شون رو بالا ببرند، سختی های مسیر کنکور رو بهتر درک کنند و با انگیزه و انرژی بیشتری برای کنکور سراسری درس بخونند.

متد روانشناسی ACT چیه؟

متد روانشناسی ACT درواقع یکی از جدیدترین علوم روانشناسی هست که مخفف سه واژه Acceptance (به معنای پذیرش)، Commitment (به معنای تعهد) و Teraphy (به معنای درمان) هست. تفاوت خیلی مهم همایش کنکور با متد ACT با سایر همایش های مشاوره تحصیلی اینه که متد اکت (ACT) مثل بقیه همایش های کنکور نیست که توش فقط یه سری مطالب انگیزشی گفته بشه و بعد از گذشت چند روز اثر این سخنرانی انگیزشی از بین بره. مطالبی که تو همایش روانشناسی کنکور بارسا بیان میشن علاوه بر اینکه جنبه انگیزشی دارند و باعث تقویت روحیه دانش آموزان میشن، از نظر علمی هم کاملا به روز و پذیرفته شده هستند. درواقع علی میرصادقی با استفاده از علم ACT :

  • آگاهی دانش آموزان رو بالا می بره

  • باعث میشه روابط نوجوانان با خانواده هاشون بهتر بشه

  • به دانش آموزانی که نگران موفق نشدن در کنکور هستند انرژی و روحیه دوباره می بخشه

  • با تکنیک Defusion به کنکوری ها یاد میده که اضطراب و نگرانی شون رو کنترل کنند

  • با تکنیک Acceptance به نوجوانان کمک می کنه بر مشکلات دوره بلوغ غلبه کنند

  • و...

پس مطمئن باشید همایش ACT بهترین و موثرترین همایش مشاوره تحصیلی در تمام کشوره

ویدئو همایش کنکور

متد ACT چجوری به من کمک می کنه استرسم رو کنترل کنم؟

همایش کنکور ۴ بهمن
تاریخ سازی در یک روز زمستانی

۴ بهمن ۹۸ یک روز تاریخ ساز در حیطه مشاوره تحصیلی و همایش های کنکور کشور وحتی جهان رقم خورد. تو این روز اولین دوره همایش کنکور با روانشناسی ACT برگزار و با استقبال بی نظیر و فوق العاده دانش آموزان پایه و کنکور روبرو شد. برای اولین بار ۴۵۰ نوجوان به جای حرف های تکراری، با اصول روانشناسی و دروس خودشناسی و آگاهی بخش تمرین قدرت کردند. با اینکه همایش تو یکی از روزهای سرد بهمن ماه برگزار شد، هر لحظه به تعداد دانش آموزان اضافه میشد؛ تا جایی که ساعت ۹ که همایش در حال شروع شدن بود سالن بزرگ دانشکده توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی مملو از دانش آموز شده بود و تکمیل ظرفیت اعلام شد. همون اول به تمام دانش آموزان یه جزوه رنگی مربوط به همایش داده شد تا مطالب مربوطه رو داخلش بنویسند و بتونند از درس اون روز یادداشت برداری کنند. همایش کنکور ۴ بهمن در ۵ قسمت برگزار شد و دانش آموزان بین سخنرانی های علی میرصادقی می تونستند زمانی رو استراحت کنند. همچنین در طول همایش دانش آموزان سوالات درسی و روانشناسی شون رو از علی میرصادقی می پرسیدند و در همایش مشارکت فعالی داشتند که باعث شد این کارگاه یک روزه خیلی هیجان انگیزتر بشه.

همایش کنکور

علی میرصادقی درباره همایش کنکور با متد ACT میگه:
تو همایش کنکور ۴ بهمن به همه ایران و سیستم تحصیلی یادآوردی کردیم که از سیستم قدیمی مشاوره تحصیلی با روش «مرگ مامانت درس بخون» و انگیزه های دروغین مثل «من توی چشمات رتبه یک کنکور می بینم» دست بردارند و با آموزش علم ACT نوجوانان و کنکوری ها رو به جای توهم، آگاهی بخشیدیم تا با مدیریت بهتر هیجانات و افکارشون، تمرکز و اراده مطالعاتی شون رو افزایش بدن و به سمت پیشرفت تحصیلی و موفقیت در کنکور برن. بچه ها جوری با انرژی از در رفتند بیرون که یبار دیگه خدا رو شکر کردم که تونستیم در زندگی و پیشرفت مردم کشورمون تفاوت مهمی ایجاد کنیم. ۱۰۰ نفر از متقاضی ها جا نشدند و می دونم که دوستان شرکت کننده های دیروز، مشتاقانه منتظر تمدید همایش کنکور هستند. به خاطر همین همایش کنکور با متد روانشناسی ACT رو در تاریخ ۱۱ اردیبهشت تمدید کردیم تا ایرانی های بیشتری برایمان دعا کنند. و این بار همایش کنکور رو به صورت آنلاین برگزار می کنیم تا به دانش آموزان بیشتری برای موفقیت در کنکور و پیشرفت تحصیلی و شخصیتی کمک کرده باشیم.

بهترین همایش کنکور

نظرات شرکت کنندگان در همایش کنکور

یکی از جالب ترین نکات همایش کنکور ۴ بهمن رضایت بسیار زیاد شرکت کنندگان این همایش بود. دانش آموزان که بعد از یه روز هیجان انگیز با چهره های خوشحال و راضی از سالن بیرون می اومدند و از مسائل انگیزشی و روانشناسی که یاد گرفته بودند راضی بودند. بیشتر دانش آموزان بعد از پایان همایش هم انرژی زیادی داشتند و برای جشن امضای کتاب  توسط علی میرصادقی صف کشیدند و منتظر موندند تا با استاد عکس یادگاری بگیرند. چند وقت بعد و تو یکی از کارگاه های روانشناسی پانسیون آنلاین بارسا تعداد زیادی از دانش آموزان حاضر در همایش کنکور ۴ بهمن گفتند این همایش اینقدر براشون مفید و هیجان انگیز بوده که تو همایش اکت بعدی هم شرکت می کنند؛ و این یعنی نهایت خفن بودن یه همایش مشاوره تحصیلی ...
شما می تونید نظرات دانش آموزان درباره همایش اکت رو انتهای همین صفحه ببینید.

نظر دانش آموزان درباره همایش کنکور با روانشناسی ACT

  • من این همایش رو رفتم. فوق العاده ست. تغییرات بزرگی تو زندگی ام اتفاق افتاد. استاد شما و اکت (ACT) واقعا فوق العاده اید. دوستتون دارم خیلی زیاد؛ به اندازه تمام رشدها و اتفاقات خوب زندگی ام و تغییراتی که انجام دادم. شما لایق بهترین ها هستید. اون روز ( همایش کنکور اکت ) یکی از بهترین روزهای زندگی من بود که هیچ وقت فراموشش نمی کنم.

همایش های آنلاین آتی بارسا

همایش آنلاین انتخاب رشته

بیشتر دانش آموزان فکر می کنند انتخاب رشته فقط برای کنکوره و فقط چند ماه مونده به کنکور شروع به فکر کردن درباره رشته مورد علاقه شون می کنند. درحالی که برای انتخاب رشته اصولی و منطقی باید مدت ها زمان صرف کنید، با مشاورها صحبت کنید، آزمون روانشناسی بدید و...
با شرکت در کارگاه آنلاین انتخاب رشته دبیرستان با مربیگیری علی میرصادقی، با آگاهی بیشتری درباره آینده خودت تصمیم بگیر

«این کارگاه مخصوص دانش آموزان پایه دهم و یازدهم است»

اگه میخوای تو با بقیه فرق داشته باشی عدد ۵۶ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا صفحه  کارگاه آنلاین  انتخاب رشته دبیرستان رو ببین.

همایش آنلاین موفقیت در کنکور ۱۴۰۰

همایش موفقیت در کنکور 1400 مخصوص دهمی ها و یازدهمی ها

با سخنرانی و پیش بینی های علی میرصادقی تنها عضو ایرانی انجمن مشاوران تحصیلی جهانی

بررسی زندگی 12 رتبه تک رقمی کشور

برای اطلاعات بیشتر عدد ۱۱ را به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید

برای رزرو و ثبت نام کلیک کنید: همایش موفقیت در کنکور 1400

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.