کارگاه روانشناسی اکت

همایش آنلاین کنکور ۱۴۰۰ با متد روانشناسی ACT

پیشرفت شخصیتی، پیشرفت تحصیلی و موفقیت در کنکور
به موسسه بارسا، بزرگترین برگزار کننده همایش های مشاوره تحصیلی و کنکور در کشور خوش اومدید. موسسه آموزشی بارسا هر سال چندین کارگاه و همایش انگیزشی و روانشناسی برای دانش آموزان کنکوری و پایه و خونواده هاشون برگزار می کنه تا به پیشرفت تحصیلی و پیشرفت شخصیتی اون ها کمک کنه. از ابتدای سال ۹۹ ، بارسا چندین همایش روانشناسی آنلاین رو با موفقیت برگزار کرده و این بار قصد داریم بزرگ ترین همایش آنلاین کنکور رو برگزار کنیم تا همه دانش آموزان ایران بتونند از روانشناسی ACT برای موفقیت در کنکور استفاده کنند. همایش آنلاین کنکور ۱۴۰۰ صرفا یه سخنرانی انگیزشی نیست. بلکه یه کارگاه روانشناسی حرفه ایه که زندگی شخصی و تحصیلی شما رو دگرگون می کنه. اگه با معجزه ACT و درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش آشنا بشید، متوجه می شید که چقدر می تونه به موفقیت شما تو زندگی تون کمک کنه.

همایش های مشاوره تحصیلی و کنکور با مربیگری علی میرصادقی برگزار میشه. علی میرصادقی مربی انگیزشی و روانشناس برجسته ای هست که ۲۰ سال سابقه فعالیت آموزشی داره و در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان انتخاب شده. علی میرصادقی همچنین مشاور و روانشناس فینالیست های اولین سری برنامه عصر جدید بوده و حالا قصد داره تو این همایش انگیزشی کنکور با استفاده از متد روانشناسی ACT به دانش آموزان و خصوصا کنکوری ها کمک کنه تا بتونند سرعت و تمرکز مطالعاتی شون رو بالا ببرند، سختی های مسیر کنکور رو بهتر درک کنند و با انگیزه و انرژی بیشتری برای کنکور سراسری درس بخونند.

 نظرات بازیگران و دانش آموزان در مورد همایش اکت نوجوان 

متد روانشناسی ACT چیه؟

متد روانشناسی ACT درواقع یکی از جدیدترین علوم روانشناسی هست که مخفف سه واژه Acceptance (به معنای پذیرش)، Commitment (به معنای تعهد) و Therapy (به معنای درمان) هست. تفاوت خیلی مهم همایش کنکور با متد ACT با سایر همایش های مشاوره تحصیلی اینه که متد اکت (ACT) مثل بقیه همایش های کنکور نیست که توش فقط یه سری مطالب انگیزشی گفته بشه و بعد از گذشت چند روز اثر این سخنرانی انگیزشی از بین بره. مطالبی که تو همایش روانشناسی کنکور بارسا بیان میشن علاوه بر اینکه جنبه انگیزشی دارند و باعث تقویت روحیه دانش آموزان میشن، از نظر علمی هم کاملا به روز و پذیرفته شده هستند. درواقع علی میرصادقی با استفاده از علم ACT :

  • آگاهی دانش آموزان رو بالا می بره

  • باعث میشه روابط نوجوانان با خانواده هاشون بهتر بشه

  • به دانش آموزانی که نگران موفق نشدن در کنکور هستند انرژی و روحیه دوباره می بخشه

  • با تکنیک Defusion به کنکوری ها یاد میده که اضطراب و نگرانی شون رو کنترل کنند

  • با تکنیک Acceptance به نوجوانان کمک می کنه بر مشکلات دوره بلوغ غلبه کنند

  • و...

پس مطمئن باشید همایش ACT بهترین و موثرترین همایش مشاوره تحصیلی در تمام کشور

 نظر شرکت کنندگان در مورد همایش روانشناسی اکت 

نظر شرکت کنندگان همایش act
نظر شرکت کنندگان همایش act

 با دیدن این ویدئو ها با روانشناسی اکت بیشتر آشنا شوید 

همایش کنکور ۴ بهمن

تاریخ سازی در یک روز زمستانی
۴ بهمن ۹۸ یک روز تاریخ ساز در حیطه مشاوره تحصیلی و همایش های کنکور کشور وحتی جهان رقم خورد. تو این روز اولین دوره همایش کنکور با روانشناسی ACT برگزار و با استقبال بی نظیر و فوق العاده دانش آموزان پایه و کنکور روبرو شد. برای اولین بار ۴۵۰ نوجوان به جای حرف های تکراری، با اصول روانشناسی و دروس خودشناسی و آگاهی بخش تمرین قدرت کردند. با اینکه همایش تو یکی از روزهای سرد بهمن ماه برگزار شد، هر لحظه به تعداد دانش آموزان اضافه میشد؛ تا جایی که ساعت ۹ که همایش در حال شروع شدن بود سالن بزرگ دانشکده توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی مملو از دانش آموز شده بود و تکمیل ظرفیت اعلام شد. همون اول به تمام دانش آموزان یه جزوه رنگی مربوط به همایش داده شد تا مطالب مربوطه رو داخلش بنویسند و بتونند از درس اون روز یادداشت برداری کنند. همایش کنکور ۴ بهمن در ۵ قسمت برگزار شد و دانش آموزان بین سخنرانی های علی میرصادقی می تونستند زمانی رو استراحت کنند. همچنین در طول همایش دانش آموزان سوالات درسی و روانشناسی شون رو از علی میرصادقی می پرسیدند و در همایش مشارکت فعالی داشتند که باعث شد این کارگاه یک روزه خیلی هیجان انگیزتر بشه.

همایش کنکور

علی میرصادقی درباره همایش کنکور با متد ACT میگه:
تو همایش کنکور ۴ بهمن به همه ایران و سیستم تحصیلی یادآوردی کردیم که از سیستم قدیمی مشاوره تحصیلی با روش «مرگ مامانت درس بخون» و انگیزه های دروغین مثل «من توی چشمات رتبه یک کنکور می بینم» دست بردارند و با آموزش علم ACT نوجوانان و کنکوری ها رو به جای توهم، آگاهی بخشیدیم تا با مدیریت بهتر هیجانات و افکارشون، تمرکز و اراده مطالعاتی شون رو افزایش بدن و به سمت پیشرفت تحصیلی و موفقیت در کنکور برن. بچه ها جوری با انرژی از در رفتند بیرون که یبار دیگه خدا رو شکر کردم که تونستیم در زندگی و پیشرفت مردم کشورمون تفاوت مهمی ایجاد کنیم. ۱۰۰ نفر از متقاضی ها جا نشدند و می دونم که دوستان شرکت کننده های دیروز، مشتاقانه منتظر تمدید همایش کنکور هستند. به خاطر همین همایش کنکور با متد روانشناسی ACT رو در تاریخ ۱۱ اردیبهشت تمدید کردیم تا ایرانی های بیشتری برایمان دعا کنند. و این بار همایش کنکور رو به صورت آنلاین برگزار می کنیم تا به دانش آموزان بیشتری برای موفقیت در کنکور و پیشرفت تحصیلی و شخصیتی کمک کرده باشیم.

بهترین همایش کنکور

شرکت در همایش آنلاین کنکور با متد روانشناسی ACT + تخفیف ویژه مشاهده

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.