بهترین مشاور کنکور مهندس فلاح

مهندس معین فلاح

بهترین مشاوره کنکور تجربی و کنکور ریاضی در تهران


 

 • سرپرست بزرگترین دپارتمان مشاور تحصیلی کشور (بارسا)
  تنها مرکز ایرانی مورد تایید انجمن مشاور تحصیلی جهانی sec

 • مشاور ارشد دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا

 • دانشجوی دکتری علوم تربیتی

 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

 • متخصص مشاوره و کوچینگ نوجوان 

 • برگزار کننده بیش از 10000 جلسه مشاوره تحصیلی

 • سرپرست پانسیون تغییر و مطالعه پسرانه عیدانه بارسا

 • فارغ التحصیل دوره اسطوره های زندگی و سازمان دکتر علی میرصادقی

 • مدیر تیم تولید محتوا سوشیال مدیا بارسا

 • فارغ التحصیل دوره تربیت مشاور علی میرصادقی

 • مربی کارگاه های تخصصی کنکور

 • مدرس و مربی کارگاه های :
  چگونه مطالعه کنیم؟! ، مدیریت آزمون و...

 • عضو BEC

معین فلاح

درباره بهترین مشاور کنکور | مهندس معین فلاح

مهندس معین فلاح با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه مشاوره کنکور و مشاوره تحصیلی در موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا، همیشه یکی از موفق‌ترین و بهترین مشاوران کنکور در تهران شناخته شده. رضایت بالای دانش آموزان و داوطلبان کنکور از مهندس فلاح شاهدی بر این موضوع هست که میشه ایشون رو یکی از بهترین مشاوران کنکور در سال‌های اخیر به‌شمار آورد. همچنین نتایج خوب دانش آموزان، پیشرفت تحصیلی اونها، رشد شخصیتی، افزایش نمرات و تراز و در نهایت کسب رتبه‌های برتر کنکور تجربی و کنکور ریاضی توسط دانش آموزان این مشاور کنکور دلیل بر تخصص و تجربه بالای مهندس معین فلاح در مشاوره کنکور و همچنین مشاوره پایه هست.

در ویدئو زیر نظر چند نفر از دانش آموزانی که با شرکت در جلسات مشاوره کنکور با مهندس فلاح موفق به قبولی در رشته پزشکی و دندانپزشکی و رشته‌های مهندسی شده‌اند رو درباره ایشون و دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا مشاهده می‌کنیم.

نظرات رتبه های برتر درباره بهترین مشاوره کنکور
کی بیشتر از همه حواسش به نمره هات هست؟

نظرات رتبه های کنکور درباره مهندس معین فلاح

 • نظر مهدی دارابی رتبه 46 کنکور ریاضی - مهندسی برق شریف
 • نظر سینا ملکی رتبه 147 کنکور تجربی
 • نظر زهرا رحیمی دانشجوی پزشکی
 • نظر عطیه مشیری رتبه 200 کنکور تجربی
 • صبا امینی رتبه 600 کنکور تجربی - دانشجوی دندان پزشکی
 • نظر امیرحسین قضاتی - برق دانشگاه شهید بهشتی
من در شرایطی جلسات مشاوره کنکور رو شروع کردم که چندین ماه بود که هیچ پیشرفتی نداشتم و کم کم داشتم انگیزه‌ام رو از دست می‌دادم و پسرفت می‌کردم. توهمون اولین جلسه‌ها آقای مهندس فلاح تونست در من انگیزه ایجاد کنه. در جلسات مشاوره کنکور کم کم طرز فکر من رو که فکر می‌کردم نمیشه پیشرفت کرد، تغییر دادند و پیشرفت‌هام شروع شد. در ادامه راه هروقت یه مسئله فکرم رو درگیر می‌کرد و جوابی براش نداشتم، مهندس فلاح اون مسئله رو برام حل می‌کرد. مهم‌ترین کاری که آقای فلاح برای من انجام داد و من هنوز تو زندگی‌ام ازش استفاده می‌کنم، تغییر طرز فکرم بود...
خب آقای فلاح خیلی به من کمک کردند. چون وقتی وارد فضای کنکور شدم، هم مطالب زیاد بود و هم خیلی خودم رو گم کرده بودم و خیلی خیلی تو شرایط روحی بدی قرار گرفته بودم که مهندس معین فلاح تونستند من رو به شرایط عالی و ایده آل برسونند. اگه به اول مسیر برگردم، قطعا دوباره با آقای فلاح جلسات مشاوره کنکور رو ادامه می‌دم؛ چون بدون حضور ایشون این مسیر رو طی کردن تقریبا غیرممکن بود.
من دوسال شاگرد آقای فلاح در جلسات مشاوره تحصیلی بودم. مدرسه خوبی درس می‌خوندم، ولی اصلا درسخون نبودم و نمی‌تونستم خوب درس بخونم.
مهم‌ترین ویژگی که ایشون داشت و به من خیلی کمک کرد، سخت گیری، نظارت و پیگیری‌هاشون بود که باعث می‌شد من با انگیزه بیشتری درس بخونم و پایبند باشم به برنامه؛ اینطور نبود که وقتی برنامه رو گرفتم من رو رها کنند تا جلسه مشاوره تحصیلی بعدی؛ بلکه کمکم می‌کردند در طول هفته هم برنامه‌ام رو اجرا کنم.
دقیق همه چرک‌نویس‌ها و تست‌هام رو هم چک می‌کردند.
آقای فلاح در حالی که خیلی کمکمون می‌کردند، ولی سخت گیر هم بودند.
همین موارد باعث شد من تمرکز و سرعتم خیلی بالاتر بره و ساعت مطالعه‌ام افزایش پیدا کنه.
یکی از کارهای درستی که برای کنکور انجام دادم، انتخاب مشاور کنکور خوب در زمان درست بود.
خیلی از دوست‌هام درگیر پیچ‌وخم‌های مسیر کنکور شدند و من تونستم با قدرت بیشتری رکاب بزنم و از خیلی از رقبام جلو بیافتم.
آقای مهندس فلاح خیلی کمکم کردند که اشتباهات برنامه ریزی‌ام رو اصلاح کنم و ساعت مطالعه رو تا بیشترین حد خودم افزایش بدم.
مهم‌ترین کمکشون این بود که باعث شدند من هنوز هم هیچوقت خودم رو با دیگران مقایسه نکنم و انرژی مثبتم رو نگه دارم.
من اگه جلسات مشاور کنکور رو با آقای فلاح نمی‌اومدم، قطعا به این نتیجه‌ای که الان رسیدم، نمی‌رسیدم.
خب من دو سال شاگرد خودشون بودم و با برنامه‌های مهندس فلاح جلو می‌رفتم.
برنامه ریزی‌هایی که هر جلسه داشتم، چون کاملا اختصاصی و شخصی بود می‌تونستم اجراشون کنم و خیالم راحت بود.
جلسات انگیزشی‌مون باعث می‌شد من انرژی خوبی برای طول هفته داشته باشم و با انگیزه درس خوندنم رو ادامه بدم.
آقای فلاح و تیم مشاوره تحصیلی بارسا سختگیری زیادی رو در برنامه‌هاشون دارند و البته در کنار این سختگیری، خیلی کمکمون می‌کنند تا به برنامه‌های درسی برسیم.
من تو سال کنکور کاملا سردرگم و بی‌هدف بودم و تا قبل از اون، فقط شب امتحانی درس می‌خوندم.
وقتی با مهندس معین فلاح و دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا آشنا شدم، تازه با هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح آشنا شدم و مسیر مشخصی برای پیشرفت من به‌وجود اومد. با برنامه ریزی دقیق قدم به قدم توی دروس پیشرفت کردم و روی مطالب مسلط شدم. با آقای فلاح در سال کنکور جدا از مسائل تحصیلی، از جنبه‌های انگیزشی و روحی هم پیشرفت زیادی داشتم و یاد گرفتم که شکست‌ها موانع پیروزی من نیستند؛ بلکه فرصتی هستند که بیشتر از قبل یاد بگیرم و با سرعت بیشتری پیشرفت کنم. با هر شکست، توی مسیر موفقیت نباید امیدم رو از دست بدم و فقط ازشون درس بگیرم.
مهم‌ترین قسمت جلساتم به نظرم این بود: برنامه ریزی درسی خوب و سختگیری‌های همراه با انگیزه دادن

مهندس معین فلاح طی سال‌های گذشته مشاور کنکور تعداد زیادی ار رتبه‌های برتر کنکور ریاضی و کنکور تجربی بوده و به این دانش آموزان کمک کرده تا بتونند در رشته‌های مورد علاقه‌شون در بهترین دانشگاه‌های کشور قبول بشن.

رتبه های بهترین مشاور کنکور

 معرفی عشق مشروط ممنوع 
 عشق مشروط ممنوع قسمت اول 
 عشق مشروط ممنوع قسمت دوم 
 عشق مشروط ممنوع قسمت سوم 
 عشق مشروط ممنوع قسمت چهارم 
 عشق مشروط ممنوع قسمت پنجم 

 عشق مشروط ممنوع قسمت ششم 
 عش مشروط ممنوع قسمت هفتم 
 سال بعد کنکور دادن برا منه؟! 
 توهم موفقیت در کنکور ، سراب کنکوریا! 
 تو آزمون های آزمایشی خوب عمل نمی کنی؟ 
داستان از فرش به عرش رسیدن! 

برخی از مقالات بهترین مشاور کنکور

یکی از اقدامات مهندس معین فلاح تهیه مقالات و کتاب‌های الکترونیک رایگان برای استفاده دانش آموزان و داوطلبان کنکور بوده. در ادامه بعضی از این مقالات رو مشاهده می‌کنید که پیشنهاد می‌کنیم برای پیشرفت تحصیلی مطالعه کنید.


کتاب های الکترونیک مهندس فلاح

درباره بهترین مشاور کنکور ریاضی و تجربی

یکی از بزرگترین ویژگی‌های که مهندس فلاح رو از سایر مشاوران کنکور متمایز کرده، شیوه کاری ایشون هست. تو شرایطی که خیلی از مشاوران کنکور در ابتدا وعده‌های عجیب و غریبی به دانش آموزان میدن (مثل وعده رتبه تک رقمی یا دو رقمی شدن یا رسیدن به یه تراز خاص و دقیق در آزمون‌های آزمایشی) درحالی که هنوز شرایط و شخصیت دانش آموز رو به خوبی نشناختند. مشخصه که چنین وعده‌هایی (حتی اگه محقق بشه) دروغی بیشتر نبوده. با این حال شیوه کاری مهندس فلاح برخلاف بسیاری از مشاوران کنکور اینه که به جای وعده‌های نادرست و غیرمنطقی که معلوم نیست محقق بشن یا نه، با استفاده از تجربه، تخصص و دانش خودش به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک می‌کنه نسبت به شرایط اولیه‌شون (یعنی قبل از شروع مشاوره کنکور) بهتر بشن و پیشرفت کنند. و خوشبختانه مشاهده می‌کنیم که این اتفاق به وقوع می‌پیونده و نظرات دانش آموزانی که ایشون مشاور کنکور اونها بوده این موضوع رو کاملا تایید می‌کنه.

نکته مهم بعدی که باعث تمایز مهندس فلاح از سایرین و انتخاب ایشون به‌عنوان مشاور ارشد کنکور موسسه آموزشی - انتشاراتی بارسا و شناخته شدندش به‌عنوان یکی از بهترین مشاوران کنکور در تهران شده، چیزی که امروزه در خیلی از جلسات مشاوره کنکور موسسات مختلف به اسم "انگیزه دادن" به دانش آموز می‌بینیم، شامل مقداری حرف‌های انگیزشی تکراری هست که تو ویدئوهای انگیزشی یوتیوب و آپارات هم به رایگان پیدا میشه و در اکثر مواقع باعث توهم های بیهوده در دانش آموز می شود . 
درحالیکه در جلسات مشاوره کنکور مهندس فلاح چنین خبری نیست. ایشون با استفاده از علوم  روز دنیا مثل متد ACT به دانش آموزان کمک می‌کنه بتونند نسخه بهتری از خودشون باشند و بیشتر خودشون رو باور داشته باشند. هرچند که همه اینها منوط به همراهی دانش آموز هست و در ابتدا خود دانش آموز باید بخواد بهتر بشه. اما بهرحال آقای فلاح در اینجا به‌عنوان بهترین مشاور کنکور نقش خودش رو ایفا می‌کنه و با تجربیات و دانش خودش، دانش آموز رو در این مسیر کمک می‌کنه.

به اعتقاد ایشان :

همه باید بدانیم نتیجه گیری در کنکور ، به معنی موفقیت یا شکست در طول زندگی نخواهد شد ،برای موفقیت در زندگی باید مولفه های بیشتری داشته باشیم ، کنکور فقط مرحله ای از زندگی هست و باید تلاش کنیم تا به بهانه کنکور نقاط قوت ، مسوولیت پذیری روحیه جنگندگی خودمون و قوی کنیم  .

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.