مقالات افزایش سرعت مطالعه

مقالات افزایش سرعت مطالعاتی

مقالات تحصیلی مربوط به بررسی سرعت مطالعه و تاثیر تند خوانی در افزایش بازده مطالعاتی دانش آموزان. مقالات این قسمت مانند سایر مقالات سایت علی میرصادقی توسط بهترین مشاوران و روانشناسان موسسه آموزشی بارسا تهیه شده اند. در این قسمت می توانید آگاهی خود را درباره روش های تند خوانی برای کنکور، راه های افزایش سرعت مطالعه و ... افزایش دهید.

راه های افزایش سرعت مطالعه

راه های افزایش سرعت مطالعه

سرعت مطالعه یکی از مهم ترین دغدغه های هر دانش آموزی هست و همه اون ها دنبال راه هایی هستن تا بتونن سرعت مطالعه شون رو بدون اینکه کیفیت کایرشون بیاد پایین، بالا ببرن. 

توی این مقاله قراره برای شما 8 گام برای افزایش سرعت مطالعه رو توضیح بدیم تا بتونیم یه مطالعه با سرعت بالا و با کیفیت داشته باشیم.

ادامه مطلب

مدیریت زمان در مطالعه

تکنیک های مدیریت زمان در درس خواندن

این مقاله ترجمه شده از سایت Education Corner می باشد. 

بیشتر دانش آموزان با انتظار و توقعات بالا راه خود را برای شروع سال تحصیلی جدید آغاز می کنند. آن ها بر این باورند که می توانند با درس خواندن و انجام کار های مدرسه به موفقیت برسند ولی آن ها نمی توانند باورهایشان را در کنار یک برنامه واقع بینانه قرار دهند و در دست یابی به موفقیت تحصیلی مورد نظرشان ناکام می مانند. برای رسیدن به پیشرفت تحصیلی شما باید زمان را به صورت اساسی برای روزها، هفته ها و هر ترم مدیریت کنید. مدیریت زمان ابزار بسیار مهم و موثری برای دانش آموزان و کنکوری ها می باشد. در این مقاله تکنیک ها و روش های مدیریت زمان برای درس خواندن را برای شما شرح داده ایم.

ادامه مطلب

روش های تندخوانی برای کنکور

روش های تندخوانی برای کنکور

یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در وقت ، استفاده از تکنیک تندخوانی است. با خواندن سریع یک مطلب، به طور کلی متوجه می شوید که آن مطلب درباره چیست. به یاد داشته باشید که نمی توان تندخوانی را جایگزین مطالعه معمولی کرد؛ بلکه تندخوانی تنها تمرینی است که برای موثرتر ساختن مطالعه به کار گرفته می شود.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را به طور کلی و اجمالی، با فواید و مهارت های تندخوانی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

مشاوره تحصیلی بارسا

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.