بهترین مدرسه دوره اول دخترانه تهران

بهترین دبیرستان دخترانه دوره اول تهراناحتمالا شما هم دفعات زیادی دنبال یک مدرسه متوسطه اول مناسب و ایده آل برای دانش آموز خودتان بوده اید. اگر واقعا به دنبال بهترین دبیرستان دخترانه دوره اول تهران هستید، اینجا جای درستی است. در این صفحه، با خدمات منحصر به فرد بهترین دبیرستان دوره اول تهران آشنا می شوید و به این مسئله پی خواهید برد که چرا مدارس مدبران بارسا را، مدارس زندگی و شکوفایی می نامند. همچنین متوجه خواهید شد که چرا مدارس بارسا در چند سال اخیر، از موفق ترین مدارس حاضر در ایران می باشند. درستی این ادعا رو میشه از رضایت دانش آموزان بارسا و والدین آنها متوجه شد. به طوری که بعضی از والدین برای تحصیل دانش آموزشان در مدارس بارسا، سختی مسیر های طولانی در تمامی تهران را پذیرفته اند تا به رشد و شکوفایی فرزندشان برسند.

شیوه تربیتی و اجرایی دبیرستان متوسطه اول مدبران بارسا در سال های اخیر، برنده بهترین سیستم آموزشی منطقه خاورمیانه و MENA شده است. چرا که در ده سال اخیر، در کنار فعالیت های درسی، دانش آموزانی متفاوت و ویژه از نظر سواد زندگی کردن را، تربیت کرده و پرورش داده است.

همچنین در خبرگزاری هایی از جمله ایلنا و نمناک، این سیستم آموزشی و تربیتی مورد اشاره قرار گرفته و مدارس بارسا، به عنوان اولین مدارس زندگی در سطح ایران نام گرفته اند. بله مدارس بارسا! چرا که بعد از دوره اول، دوره دوم مدرسه مدبران، به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه دوره دوم تهران، همچنان دوست شما و دانش آموزتان در فرایند تحصیل و پیشرفت خواهد بود.

روند کاری این مدرسه بر مبنای رشد و پیشرفت دانش آموز شما در تمام جلوه های زندگی است. دانش آموز شما به غیر از شرکت در کلاس های درسی، هر هفته در کلاس های خودشناسی و روانشناسی مبتنی بر اکت و شکوفایی شرکت می کند و یاد می گیرد که چگونه خودش را قوی تر کند، در مقابل سختی های زندگی بایستد، دوستی هایی خوب و مفید برای خودش بسازد، اهداف خود را پیدا کند و برای آن تلاش کند و بسیاری موارد دیگر که این مدرسه دوره اول را نسبت به سایر مدارس، خاص کرده است. حتی از آنجایی که برای دانش آموزان دوره اول، موضوعاتی مانند کنکور بسیار کمرنگ تر هست، رشد و شکوفایی دانش آموز شما از اهمیت بالایی برخوردار هست.

در کنار تمامی این ویژگی های بی نظیر آموزشی و پرورشی، دانش آموزان هر هفته می توانند در کلاس هایی مثل کامپیوتر، زبان ترمیکال، یوگا، کیک بوکسینگ، هنر، پژوهش و ... شرکت کنند تا دانش آموز شما از تمامی ابعاد زندگی به رشد و توانایی های بی نظیری دست پیدا کند.

کادر آموزشی دبیرستان دوره اول مدبران، معلمان و آموزگارانی از بهترین مدارس ایران و بهترین روزمه های آموزشی می باشند. در ضمن شرط حضور این اساتید در مدرسه متوسطه اول مدبران، داشتن سه سال سابقه تدریس رضایت بخش، در مدارس معتبر و قدرتمند ایران هست و هیچ معلمی بدون گذشتن از این فیلتر ها، قادر به انجام فعالیت با مدرسه بارسا نمی باشد.

صبر کنید!! خدمات دبیرستان دوره اول مدبران به همینجا ختم نمی شود. دانش آموز شما در تمامی زمینه ها در حوزه تحصیل و زندگی، از وجود یک راهنمای حرفه ای برخوردار خواهند بود. یعنی اینکه در کنار داشتن یک مشاور خصوصی شخصی، دانش آموز شما یک برنامه ریز تحصیلی دارد. همچنین وجود روانشناس های خبره در این مدرسه، می تواند خیال شما را از بحران بلوغ دانش آموزتان و سایر مشکلات روحی احتمالی، راحت کند.
در طول این فرایند، دانش آموز شما با سرعت بیشتری به سطح بالایی از خودشناسی و خودآگاهی می رسد که این مسئله حتی در بسیاری از افراد برگسال نیز ممکن است مشاهده نشود.
دبیرستان دوره اول  مدبران بارسا، یکی از موفق ترین مدارس پژوهشی در سطح کشور است.

حالا با یک نگاه کلی به این توضیحات، درستی خیلی از ادعاهای بالا روشن می شود و می توان نتیجه گرفت که چه آینده روشن و موفقی، بر سر راه دانش آموز شما قرار گرفته است. دانش آموزان شما راه خوشبخت شدن و یک زندگی شاد را در دبیرستان دوره اول مدبران آموزش می بینند.

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران

روند رشد و پیشرفت در بهترین دبیرستان دخترانه دوره اول 

ترکیب تمامی این ویژگی هایی که بیان شد، تا حد زیادی می تواند به شما اطمینان خاطر بدهد و موفقیت و پیشرفت دانش آموز شما را تضمین کند. اما مهم ترین ویژگی ما برای تثبیت این پیشرفت، نظارت و پایش دقیق به وسیله تکالیف و امتحانات منظم هست که یه صورت روزانه و هفتگی مورد بررسی قرار می گیرند. مسئولیت این موضوع، بر عهده مشاورین تحصیلی با تجربه و حرفه ای تحصیلی در مدرسه مدبران هست.
همچنین در طی این فرایند، دانش آموز شما تعهد به زمان بندی و برنامه را یاد می گیرد و با اصول برنامه ریزی و زمان بندی صحیح آشنا می شود.

در سمت دیگر، دانش آموزان بر اساس کلاس های خودشناسی جلو می روند و یاد می گیرند که چگونه برای رشد و توسعه فردی، قدم بردارند. تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس، کنترل اضطراب و استرس، بالا بردن انگیزه درسی و تقویت روحیه رقابت و ... همه و همه از مهارت هایی است که دانش آموزان دبیرستان دخترانه بارسا، آموزش خواهند دید. همانطور که گفته شد، مسیر صحیح خوشبختی و زندگی شاد را به دانش آموزان شما آموزش می دهیم و راه های صحیح سختی کشیدن و قدم برداشتن برای موفقیت را به آن ها نشان می دهیم.

دانش آموز شما با آموزش معلمینی متعهد و دلسوز، با راهنمایی مشاورین با تجربه و آگاه، با نظارت دقیق و منظم، قدم به قدم رشد فکری، ذهنی، روحی، روانی، تحصیلی و ... را تجربه کرده و به سمت موفقیت های بیشتری حرکت خواهد کرد.

اما باید بدانید که در دبیرستان دخترانه دوره اول مدبران، در کنار تمامی این سخت گیری ها و این امکانات و خدمات، روحیه ای کاملا دوست داشتنی و دوستانه برقرار هست تا دانش آموزان شادی در کنار بهره گیری و رعایت از نظم، پرورش و تربیت کنیم.

تصاویر زیر نشان دهنده محیط آموزشی دبیرستان دوره اول مدبران می باشد.

مدرسه دوره اول دخترانه تهران

دبیرستان دخترانه دوره اول تهران

بهترین دبیرستان دوره اول تهران

بهترین مدرسه متوسطه اول تهران

ایده پرداز بهترین دبیرستان دوره اول دخترانه تهران

علی میرصادقی طراح مدرسه مدبران

دکتر علی میرصادقی، به عنوان تنها ایرانی انجمن مشاوره تحصیلی جهانی (sec.org) و برناده دومین مقام کتاب های خودیاری جهان، دبیرستان دوره اول مدبران را مانند دوره دوم، بر اساس بهترین و جدید ترین تکنیک های تربیتی جهان طراحی کرده است. همچنین تمامی مشاوران تحصیلی فعال در مدرسه دخترانه مدبران بارسا، تحت نظر دکتر میرصادقی بیش از ۱۰۰ ها ساعت آموزش های تربیتی و روانشناسی دیده اند. دکتر میرصادقی در برنامه های مختلف دیگری مثل برنامه های تلویزیونی، برنامه عصر جدید، برنامه های وقتشه، خندوانه، سیمای خانواده، صبح به خیر ایران و ... فعالیت های مشاوره ای داشته است.

مدرسه رشد و زندگی مدبران بارسا، محبوب هر خانواده ای

تفاوت به وجود آمده در روند رشد و پیشرفت دانش آموزان، از دید هیچ کدام از پدر و مادر های وظیفه شناس مدبران بارسا پنهان نمانده است و ادعا دارند که خیلی از مشکلات فرزندانشان مانند مشکلات در نحوه مطالعه درس ها، عزت نفس پایین، انگیزه کم برای درس خواندن و عدم امیدواری به آینده، مشکلات با پدر و مادر، فرار از اجتماع و ... برطرف شده و حالا تبدیل به انسان هایی قدرتمند شده اند که از هیچ امتحان و مشکلی ترسی ندارند و آماده اند تا آینده خودشان را تغییر دهند. لطفا ویدئو زیر که نظر والدین را نسبت به مدرسه مدبران بیان می کند، مشاهده کنید.

دبیرستان آنلاین مدبران بارسا در دوران کرونا

در دوره همه گیری ویروس کرونا، خیلی از موسسات و سازمان ها آسیب های بزرگی دیدند و فرایند آموزش در بسیاری از مدارس و دانشگاه ها دچار کاستی ها و مشکلات بسیاری شد. اما تعدادی از سازمان ها، در دل این تهدید، فرصتی برای پیشرفت پیدا کردند و برعکس خیلی ها، پیشرفت کردند. دبیرستان دخترانه دوره اول مدبران، نه تنها در این مدت از جریان آموزش عقب نماند؛ بلکه در بستر آموزش مجازی با قدرت هر چه تمام به روند آموزش ادامه داد و تلاش کرد تا خدماتی مشابه کلاس های آموزشی حضوری ارائه بدهد و کیفیت یادگیری و آموزش دانش آموزان را در سطح بالایی نگه دارد.

خدمات مدرسه آنلاین بارسا، یک نقطه تفاوت بسیار پررنگ بین این دبیرستان و سایر دبیرستان های کشور شد و در حال حاضر، مدرسه مدبران، آمادگی کامل را در صورت از بین رفتن همه گیری ویروس کرونا، برای حضوری شدن کلاس های آموزشی دارد.

چگونه می توان به دوره اول دبیرستان دخترانه مدبران وارد شد؟

برای ورود به مدرسه مدبران، شما باید در یک آزمون علمی و خلاقیت و یک آزمون روانشناختی شرکت کنید تا میزان توانایی ها و روحیه شما سنجیده شود. در آزمون علمی، سوالات ریاضی و خلاقیت هوش ریاضی، شما رو مورد آزمایش قرار میدن. بعد از قبولی در این آزمون علمی و شناخت روحیه روانشناختی شما، به یک مصاحبه حضوری دعوت می شوید تا صداقت، مهربانی و همکاری دانش آموز و خانواده دانش آموز مورد بررسی قرار گیرد. 

مدرسه مدبران بارسا

سوالات متداول
  • آدرس دبیرستان دوره اول مدبران بارسا چیست؟
  • راه های ارتباطی دبیرستان دوره اول مدبران چیست؟
  • آیا مدرسه مدبران برای همه پایه ها ظرفیت ثبت نام دارد؟
اتوبان شیخ فضل الله - جنوب خیابان سازمان آب- بلوار آریافر- خیابان پردیس- انتهای پردیس سوم- جنب پارک پردیس- پلاک 1

تلفن: 44228951 - 44279077
ایمیل: info@modaberansch.ir

با توجه به میزان درخواست بالای ثبت نام در این مدرسه، برای اطلاعات دقیق تر با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

فرم آزمون ورودی مدرسه دخترانه مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه دخترانه مدبران و آگاهی از تاریخ آزمون ورودی بعدی، کافی است اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

مشخصات فردی
پایه تحصیلی
نام مدرسه فعلی
شماره تلفن همراه
ایمیل
زمان باقیمانده تا پایان ثبت نام آزمون 25 تیر
۰
روز
۰
ساعت
۰
دقیقه
۰
ثانیه
ثبت نام آزمون ورودی فرم مدرسه دوره اول
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.