بنر

کارگاه غیرحضوری مثبت گرایی و مدیتیشن

قیمت : ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
خرید دوره
مثبت‌گرایی
اطلاعات دوره
مدت دوره
۱۰:۰۰:۰۰
تعداد ویدیوها
۱۵
مدرس
علی میرصادقی
علی میرصادقی

روانشناس ، سخنران ، مدرس دوره‌های رهبری - اکت تراپیست ، برنده مقام دوم کتاب‌های خودیاری جهان ، برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه

درخواست مشاور تلفنی برای دوره ی مثبت گرایی

توضیحات و سرفصل دوره

فواید مثبت گرایی :

  • مثبت گرایی منجر به تولید احساسات مثبت می‌شود و احساسات مثبت زندگی انسان را به سمت شکوفایی ، قدرت ، یادگیری بیشتر و یک زندگی شادتر هدایت می‌کند.

  • تحقیقات ثابت می‌کند افرادی که برای تولید هیجانات مثبت ( مثبت گرایی ) تلاش می‌کنند در آینده از موفقیت و روابط بهتری برخوردارند و همچنین رضایت‌شان از زندگی بیشتر است.

  • مثبت گرایی انعطاف پذیری روانی ، تاب آوری و بردباری افراد را به شدت بالا می‌برد. همه‌ی ما می‌دانیم فردی با فاکتورهای گفته شده احتمالا زندگی شکوفاتر و موفق‌تری خواهد داشت.

  • مثبت گرایی مانع منفی گرایی می‌شود و این برای همه ما که ترجیح می‌دهیم تا جایی که میشود از احساسات منفی مثل استرس و اضطراب دور باشیم بسیار مهم و تاثیرگذار است.

متاسفانه بیشتر مردم این چشمه ی پرقدرت درون خود را ناخود آگاه غیر فعال کرده‌اند و نمی‌دانند که با این غیر فعال سازی نیروی رشد خود را از دست داده اند پس دائما با خودشان فکر می‌کنند برای رشد به یک عامل خارجی احتیاج دارند چرا که از درون خودشان و از این چشمه‌ی عظیم بی خبراند.

در ۱۰ ساعت دوره آنلاین مثبت گرایی چه می‌گذرد ؟

۱- با بررسی تحقیقات علمی تلاش می‌کنیم اهمیت مثبت گرایی را در وجودمان عمیق سازی کنیم.

۲- به شما کمک خواهیم کرد که درگیر مثبت گرایی احمقانه ( پولیانایی ) نشوید.

۳- با هم بررسی می‌کنیم چه اتفاقاتی در مغز افراد مثبت گرا می‌افتد ( از نگاه نوروسایکولوژی ) که ابعاد زندگی‌های موفق‌تر و با کیفیت‌تر دارند؟

۴- راجع به اهمیت مثبت گرایی در روزهای سخت حرف خواهیم زد و اینکه چگونه با مثبت گرایی ، بردباری افراد مثبت گرا بالاتر می‌رود با استفاده از آزمون ( jack block )

۵- اعداد علمی شده‌ی میزان مثبت گرایی ( تعداد احساسات مثبت به منفی ) و اثرات آن را در رابطه ، سازمان و زندگی شخصی بررسی می کنیم مثلا بر اساس نسبت مثبت گرایی می‌توانیم بگوییم کدام رابطه به طلاق منجر می‌شود.

۶- تست مثبت گرایی را با هم می‌دهیم و احتمال شکوفایی‌تان را بررسی کنیم.

۷- یکی از مهم‌ترین و طولانی‌ترین درس‌ها، کاهش منفی گرایی است. تجربه نشان می‌دهد این کار بسیار سریع‌تر از مثبت گرایی اتفاق می‌افتد.

۸- روش کار با افراد منفی را بررسی می‌کنیم.

۹- روش برخورد با اخبار منفی را از نگاه روانشناسی مثبت بررسی می‌کنیم.

۱۰- مدیتیشن بخشش را تمرین می‌کنیم.

۱۱- روش‌های افزایش مثبت گرایی را آموزش می‌دهیم: ۱.مدیتیشن عشق ۲.روش‌های افزایش لذت اخلاق مدار و ...

10 مدیتیشن ( حدود 10 تا 15 دقیقه ) :

برای اولین بار دوره‌ی مدیتیشن را به صورت روزانه در اختیار شما می‌گذاریم تا مطمئن شوید با انجام این تمارین ، این موهبت بزرگ را یاد گرفته و در حال استفاده از آن هستید.

ویدیو‌هایی از دوره کارگاهی افزایش عزت نفس :

مثبت‌گرایی
اطلاعات دوره
مدت دوره
۱۰:۰۰:۰۰
تعداد ویدیوها
۱۵
مدرس
علی میرصادقی
درخواست مشاور تلفنی برای دوره ی مثبت گرایی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.