کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه

کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه؟ یه کتاب کاملا تخصصیه که به خانواده ها کمک می کنه نقش خودشون رو در رابطه با نمرات و درصدها و پیشرفت یا افت تحصیلی فرزندانشون باور کنند و در کنار آموزش‌ های فوق مدرنی که به اون ها داده میشه، باعث میشه تا بچه هاشون ظرف مدت کوتاهی پیشرفت‌ های درسی و تحصیلی و حتی شخصیتی باور نکردنی داشته باشند. برای هر خانواده‌ ای که نگران آینده تحصیلی فرزندشه، اگه این کتاب رو نخونه، نگرانی اش رو غیرواقعی نشون داده.

فرزندان مان از سن ۷ سالگی تا ۱۸ سالگی مشغول تحصیل در مدرسه هستند و بعدش وارد دوره تحصیلی جدیدی در دانشگاه میشن. یکی از اساسی ترین مسائل در تربیت بچه ها، رفتار مناسب و آگاهانه با کودک و نوجوان در رابطه با مسائل درسی و تحصیلی هست. چگونگی برخورد با بچه ها و نحوه صحیح بررسی مسائل درسی و در نتیجه فراهم کردن شرایط ایده آل برای موفقیت های تحصیلی دانش آموزان، از اساسی ترین مسئولیت های والدین محسوب میشه. به دلیل عدم وجود آموزش های مناسب برای خانواده ها در این زمینه، دکتر علی میرصادقی تصمیم گرفت کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه رو تالیف کنه.

البته هیچ پدر و مادری چنین قصدی نداره که باعث افت تحصیلی فرزندش بشه و یا جلوی پیشرفت تحصیلی نوجوانش رو بگیره؛ اما متاسفانه بیشتر خانواده ها آموزش مناسبی درباره روش های درست برخورد با فرزندان ندیده اند. همین مسئله هم بزرگ ترین عامل اشتباه کردن در تربیت فرزندان محسوب میشه. پس با خرید و مطالعه کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه، پتانسیل بالقوه و علاقه ای که به موفقیت تحصیلی فرزندانتون دارید رو با اطلاعات و آموزش های این کتاب ترکیب کنید تا بتونید بهترین و مناسب ترین رفتار و سبک تربیتی رو نسبت به فرزندان عزیزتون داشته باشید.

یادداشت هایی از خانم پوران درخشنده، کارگردان معروف سینما، و دکتر جان گری، نویسنده کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی، ضمیمه این کتاب شده و خودش نشون دهنده ارزش و اعتبار این اثر علی میرصادقی هست.

توجه به این نکته ضروریه که:
"دکتر علی میرصادقی در عین اینکه روانشناس هستند و از دید روانشناختی این مسئله رو بررسی و کتاب رو تالیف کردند، سال ها به عنوان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی ایران فعالیت حرفه ای داشتند؛ ایشون حتی تنها مشاور تحصیلی ایرانی عضو SEC (انجمن مشاوران تحصیلی جهانی) هستند. بنابراین کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه؟ از عمیق ترین و دقیق ترین زوایا و از دید یک مشاور تحصیلی حرفه ای که با دانش آموزان و خانواده های دانش آموزان به صورت مستقیم در ارتباط بوده نگارش شده که این خودش ارزش کتاب رو و علمی و دقیق و کاربردی بودن اون رو، دو چندان می کنه."

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.