کتاب سیزده

 
قیمت: 2,250,000 ریال

کتاب ۱۳ ؛ رمانی متفاوت از علی میرصادقـــــــــــی

وقتی از من خواستند خلاصه ای راجع به داستان سیزده بنویسم، ساعت ها فکر کردم اما نشد؛ چون اصلا سیزده یک کتاب نیست،
یک داستان نیست، بلکه یک سفر است که هرکس می تواند به شیوه خودش آن را به پایان برساند.
من در این کتاب کنار شما هستم، شما را جذب می کنم، اما وقتی به خودتان می آیید، می بینید که دیگر کنارتان نیستم.
و آنگاه شما می توانید زندگی جدیدی داشته باشید.

چرا باید کتاب سیزده رو بخوانیم؟

همه ما به دنبال پیشرفت در زندگی و رسیدن به اهداف مهم خودمون هستیم. خیلی از ما هدف گذاری هامون رو انجام می دیم و به سمتشون حرکت می کنیم. اما برنامه ریزی برای هدف و به سمت اون رفتن، به تنهایی کافی نیست. زندگی درست مثل یک سفر هست که اتفاقات غیرمنتظره زیادی تو این مسیر برامون اتفاق می افته و ما نیازمند ابزاری بیشتر از برنامه ریزی و هدف گذاری و حرکت به سمت اهداف هستیم. ما نیاز به یه نقشه راه درست و راهنمایی داریم تا بهمون کمک کنه در مواجهه با مشکلاتی که در طی مسیر زندگی مون برامون پیش میاد، به جای غر زدن و گله کردن و جا زدن و عقب نشینی، در وهله اول اون ها رو بپذیریم و بعد هم در جهت حل کردن مشکلات قدم برداریم.

وقتی توی درس هامون پیشرفتی نداریم، وقتی رابطه مون با دوستانمون داره روز به روز بدتر میشه و وقتی همه اش با خواهر و یا برادر بزرگ تر یا کوچک ترمون دعوامون میشه، به چیزی بیشتر از برنامه هامون نیاز داریم. به نظر شما اون چیه؟

علی، شخصیت اصلی داستان کتاب سیزده، پسریه که هرموقع با مشکلات و سختی ها مواجه میشه، به جای حل کردن مشکلات شروع به غر زدن می کنه و زمین و زمان رو مقصر می دونه؛ ولی هیچ وقت به فکر راحل مشکلاتش نیست. اما این بار اتفاقی براش می افته و شخصی سر راهش قرار می گیره و بهش یاد میده که چجوری با رعایت کردن یک سری قواعد، با مشکلاتش روبه رو بشه؛ بدون اینکه مثل قبل غر بزنه.

ویژگی های کتاب سیزده

سیزده کتابیه درباره:

  • سفر انسان ها به درون خودشون

  • سفری درباره شناخت حقیقی خودمون

  • کشف ناشناخته های وجودمون

  • کشف ضعف ها و توانمندی هامون و استفاده از اون ها برای رسیدن به هدف خود در زندگی

علی میرصادقی کتاب سیزده، در طی ۱۳ مرحله به شما کمک می کنه تا توی سفر زندگی تون در هنگام مواجهه با سختی ها و مانع ها، غر زدن رو کنار بذارید و روی حل مشکلات تمرکز کنید. مطالعه کتاب سیزده به همه افرادی که می خوان تو زندگی شون غر زدن رو کنار بذارن و در سفر زندگی شون پیشرفت کنند، شدیدا توصیه میشه.

نظر پروفسور مک دونالد درباره کتاب سیزده

"در زندگی حرفه ای خودم حداقل هفته ای دو کتاب جهت بازبینی دریافت می کردم؛ به ندرت از فصل اول این کتاب ها عبور می کردم. اکثر آن ها در سطح متوسطی بودند. درحالی‌ که این کتاب (کتاب سیزده) را صفحه به صفحه مطالعه کرده و همزمان کلی یادداشت از آن برداشتم و از مطالعه آن لذت می بردم. این کتاب نه تنها برای من یک مورد فوق العاده برای مطالعه بود، بلکه لبریز از فلسفه، حکمت و غریزه نیز بود. اصلاً خسته کننده، تولید محور یا یک نمونه فلسفه سنگین که ما را خشمگین کند، نبود؛ در واقع این کتاب بسیار ملایم و بر اساس فلسفه انسانیت است که هر کسی که آن را در هر سطحی مطالعه کند، حتماً آن را در انعکاس دنیای حقیقی پیدا خواهد کرد."


عکس هایی که مشاهده می کنید، نظرات مشتریانی است که کتاب سیزده رو خریداری کرده اند.
امیدواریم شما هم با ما در این حس خوب شریک بشید.

نظر مشتری درباره کتاب سیزده


نظرات مشتریان درباره کتاب سیزده


نظرات مشتریان
 

نویسندهعلی میرصادقی
ناشرانتشارات بارسا
شابک978-600-93325-2-6
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.