دوره آفلاین مدیریت آزمون

 
قیمت: 3,000,000 ریال
قیمت با تخفیف: 2,000,000 ریال

کارگاه آفلاین مدیریت آزمون مخصوص دانش آموزان و داوطلبان کنکور و دانشجویان

با مربیگری معین فلاح، سرپرست بزرگترین دپارتمان مشاور تحصیلی کشور

 پس از خرید محصول، لطفا فیش واریزی را به شماره 09364115503 ارسال کنید 
 طی 24 ساعت پس از ارسال فیش، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می گردد. 

 

چرا باید تو کارگاه مدیریت آزمون شرکت کنم؟

ممکنه شما ساعت های زیادی درس بخونید و مطالعه مستمر و مفیدی داشته باشید؛ اما توی آزمون ها استرس بگیرید یا وقت کم بیارید و نتیجه ای که دوست داشتید رو نگیرید. ممکنه سر جلسه امتحان به خاطر استرس نتونید ساده ترین محاسبات رو انجام بدید و همون مسئله رو تو خونه به راحتی حل کنید. یا بخش زیادی از زمانتون رو سر سوالات سخت بذارید و کلی از زمانتون رو از دست بدید.

تمامی این مسائل این معنی رو میده که شما کنترل و مدیریت آزمون خودتون رو از دست دادید.

اون موقع هر چقدر هم که درس خونده باشید و تلاش کرده باشید، نتیجه و نمره خوبی نمی گیرید.

ما اینجا با دو مفهوم دانایی و توانایی روبرو هستیم. در واقع دانایی سواد مطالعاتی شماست که از مطالعه درس ها و تعداد تست ها و سوالاتی که حل می کنید به دست میاد. اما توانایی به معنای قدرت انتقال دانایی در آزمون و امتحان هست که تو آزمون دادن ما به این توانایی احتیاج داریم. این توانایی قدرت اسفاده از اطلاعاتی که از درس خوندن گرفتیم رو به ما میده و نتایج ما رو بهتر و بهتر می کنه. این مسئله مشکل خیلی از دانش آموزان هست اما بیشتر دانش آموز ها ازش بی خبرن و وقتی نتیجه بدی می گیرن، به دانایی و میزان تلاششون شک می کنن و میگن چرا هر چقدر که تلاش می کنیم، موفق نمی شیم. این شرایط می تونه باعث نا امیدی خیلی از دانش آموز ها بشه و این حس رو در اونها ایجاد کنه که به اندازه کافی تلاش نکردن.

اما باید گفت که نتیجه آزمون فقط به دانایی شما وابسته نیست و این نتیجه، از ترکیب دانایی و توانایی و مهارت خوب آزمون دادن حاصل میشه. شما در این دوره غیر حضوری مدیریت آزمون توانایی استفاده از دانایی تون رو تو جلسه امتحان و آزمون پیدا می کنید و می تونید قدم به قدم نتایج بهتری از آزمون هاتون بگیرید.

پس در واقع همون قدر که به دانش احتیاج دارید، باید توانایی امتحان دادن رو هم داشته باشید تا بتونید نتیجه واقعی خودتون رو بگیرید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.