کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

 
قیمت: 1,000,000 ریال

درباره کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته به من می گفت اگه می خوای عوض بشی، باید در تمام زندگیت عوض بشی؛
افکار ، دیدگاه ها ، حتی در مورد روابطم با خانواده و دوستانم.

هر روز یک تغییر قشنگ می کردم. هر وقت خسته می شدم، یک مراقبه از کتاب رو می خوندم.

احساس می کردم واقعاً علی میر صادقی برای خودم قسمت ها رو نوشته و من روز به روز بهتر می شدم.

اولش که کتاب بهم گفت: تو وظیفه ات اینه که یه روزی تمام دنیا راجع بهت حرف بزنند، خیلی برام سخت بود؛
اما امروز این اتفاق افتاده و من بعد از تشکر ویژه از خدا و خانواده ی خوبم، معتقدم:

کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته زندگی منو نجات داد.

چرا کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته رو بخریم؟

مشاوران تحصیلی هیچ گاه درس خوندن بدون برنامه ریزی رو تایید نمی کنند. همه دانش آموزان در روند مطالعه در طول یک سال تحصیلی افت و خیزهای زیادی رو تجربه می کنند. حتی رتبه های برتر کنکور سراسری هم گاهی اوقات بهتر و متمرکزتر درس می خونند و تو بعضی هفته ها، ساعت مطالعه شون پایین میاد. در این میان دانش آموزانی موفق تر هستند که این تغییرات رو ثبت کنند و ازشون درس بگیرند. اگه می خواید به روند منظمی در درس خوندن برسید، باید میزان مطالعه روزانه، هفتگی و ماهیانه تون رو تو یه دفتر برنامه ریزی خوب ثبت کنید. در این صورت می تونید به مرور زمان ساعت مطالعه تون رو افزایش بدید. در این صورت می تونید با یک نگاه میزان درس خوندنتون در یک مدت زمان رو حساب کنید. کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته این امکان رو برای شما فراهم می کنه تا تمام ساعت های درس خوندنتون رو ثبت و یادداشت کنید.

اگه مشاور تحصیلی هم داشته باشید، مشاور شما می تونه آمار دقیق مطالعه شما رو ببینه و بر اساس اون، شما رو بهتر و بیشتر راهنمایی کنه. حتی می تونید برنامه های درسی که مشاور شما براتون می نویسه رو تو کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته یادداشت کنید تا بتونید برنامه رو دقیق تر و منظم تر اجرا کنید.

دلیل دیگه ای که این کتاب برنامه ریزی تحصیلی رو از سایر موارد مشابه متمایز می کنه، نویسنده کتابه. نویسنده این کتاب آقای دکتر علی میرصادقی هست که تو سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان لقب گرفته. همچنین ایشون تنها مشاور تحصیلی ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) هست. بنابراین می تونید مطمئن باشید با استفاده از این دفتر برنامه ریزی تحصیلی دارید دکتر علی میرصادقی و طبق ایدئولوژی های بهترین مشاور تحصیلی ایران پیش می رید و برنامه ریزی می کنید.

سومین دلیلی که باعث میشه برنامه ریزی با دوربین مداربسته رو انتخاب کنید، اینه که این کتاب باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما میشه. درحالیکه حتی بهترین دفترهای برنامه ریزی تحصیلی در بهترین شرایط فقط به شما در برنامه ریزی درسی کمک می کنند، کتاب دوربین مداربسته باعث افزایش سرعت مطالعاتی شما هم میشه. درصورتی که به راهنمایی ها و دستورالعمل های این کتاب عمل کنید، خودتون شاهد پیشرفت سرعت مطالعه تون خواهید بود. افزایش سرعت مطالعه شما به مرور در برنامه ریزی های درسی تون تاثیر گذاره و باعث میشه در زمان کمتر، حجم بیشتری از دروس رو مطالعه کنید.

اگه تو برنامه ریزی درسی مشکل داری، باید حتما این ویدئو رو ببینی!!

نظرات شما عزیزان درباره کتاب برنامه ریز با دوربین مداربسته

همیشه باعث دلگرمی ماست!

نظرات مشتریان دوربین مداربسته


نظرات مشتریان دوربین مداربسته


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.