مقالات رتبه های برتر کنکور

مقالات روش مطالعه رتبه های برتر کنکور

آگاهی و استفاده از تجربه ها و نقشه راه افراد موفق در هر زمینه ای، می تواند راهنمای بسیار خوبی برای رسیدن به موفقیت باشد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور هم می توانند با بررسی روش مطالعه رتبه های برتر کنکور، از این راهنمایی ها و تجربه های ارزشمند استفاده کنند، نقاط ضعف خود را پوشش دهند و در درس ها و نمراتشان، به پیشرفت های زیادی برسند. ممکن است از تجربه رتبه هایی آگاه شوید که مشکلاتی مشابه مشکلات شما داشتند و توانستند از سد مشکلات بگذرند و در کنکور سراسری موفق شوند. البته نباید فراموش کرد که به این روش های مطالعاتی رتبه های برتر کنکور، باید به درستی عمل کنید تا بتوانید تاثیر آن را در کار خود مشاهده کنید و قدم به قدم پیشرفت کنید.

این مقالات تحصیلی مربوط به رتبه های برتر کنکور سراسری و بررسی روش مطالعه رتبه های برتر کنکور ریاضی و روش مطالعه رتبه های برتر کنکور تجربی می باشند. مقالات این قسمت مانند سایر مقالات سایت علی میرصادقی، توسط بهترین مشاوران و روانشناسان موسسه آموزشی بارسا تهیه شده اند. در این قسمت می توانید آگاهی خود را درباره روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور در دروس عمومی و اختصاصی افزایش دهید و به سمت موفقیت در کنکور سراسری حرکت کنید.

روش مطالعه عربی رتبه های برتر

10 روش مطالعه عربی رتبه های برتر کنکور

رسیدن به درصد های بالا در کنکور کار ساده ای نیست و به تلاش و پیگیری های زیادی احتیاج داره. همین نکته در مورد تسلط به عربی کنکور هم صدق میکنه.  سوال اینه که با استفاده از کدوم روش خواندن درس عربی برای کنکور میشه به این درصد های بالا رسید؟ روش خواندن عربی کنکور رتبه ها چطوریه؟ در کل بهترین روش مطالعه عربی برای کنکور چیه؟
استفاده از نقشه راه افراد موفق تو این زمینه میتونه مسیر شما رو کوتاه تر کنه و موفقیت شما رو بیشتر تضمین کنه. برای همین تو این مقاله قصد داریم که نحوه مطالعه عربی کنکور 10 نفر از رتبه های برتر رو بهتون بگیم تا بتونید به خوبی ازشون استفاده کنید.


ادامه مطلب

روش مطالعه زیست رتبه های برتر

10 روش مطالعه زیست به پیشنهاد رتبه های برتر

مهم ترین درس کنکور تجربی، زیست شناسیه که برای قبولی تو رشته هایی مثل پزشکی یا پرستاری در دانشگاه های معتبر باید این درس رو خوب بلد باشید.اما همانطور که خیلی‌هامون میدونیم نه خوندن، نه خلاصه‌برداری و نه جمع بندی این درس کار آسونی نیست. با این حال، بودند کسایی که این کارها رو به شیوه‌ی خودشون انجام دادن با انگیزه، پشتکار و برنامه‌ریزی هدفمند، نه تنها درصدهای خوبی کسب کردند، بلکه رتبه برتر زیست هم شدند. اینجا احتمالاًچند تا سوال براتون پیش می‌آد.  برای رسیدن به درصد های بالا بهترین روش مطالعه زیست چیه؟ کسانی که زیست را صد زدند، چه روشی برای خلاصه نویسی و مرور نکات داشتند؟ کدوم نحوه مطالعه زیست کنکور می تونه پیشرفت شما رو توی این درس تضمین کنه؟ روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی چی بوده که تونستن ازش نتیجه بگیرن؟ خلاصه نویسی زیست رتبه های برتر کنکور تجربی چطوری بوده؟
در این مقاله با هم روش خواندن زیست کنکور 10 نفر از رتبه های برتر سال های اخیر رو مطالعه می کنیم و از راهنمایی هاشون تو پیشرفت در این درس استفاده می کنیم. همچنین در انتهای مقاله با یک فرصت بی نظیر، برای یاد گرفتن هنر آزمون دادن به سبک حرفه ای ها و رتبه های برتر آشنا می شیم. بنابراین، اگر شما هم از اون دسته دانش آموزانی هستید که از خودتون می‌پرسید «چگونه در زیست قوی شویم» این مقاله برای شما نوشته شده.


ادامه مطلب

روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر

7 روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر کنکور

روش خواندن ریاضی یا درس حسابان برای کنکور، یکی از مهم ترین مهارت های لازم برای موفقیت در  کنکور ریاضی و کنکور تجربی هست. خیلی از دانش آموزان در این درس ضعف دارن و تسلط کافی شما روی این درس، می تونه نتیجه کنکورتون رو به شکل رضایت بخشی بهتر کنه. انتخاب درست روش خواندن ریاضی برای کنکور، باعث میشه میزان یادگیری و درک شما از این درس بالاتر بره. رتبه های برتر از کدوم نحوه خواندن درس ریاضی نتیجه گرفتن و در کل بهترین روش خواندن ریاضی کنکور چیه؟
در این مقاله با روش مطالعه ریاضی کنکور 7 نفر از رتبه های برتر سال های اخیر آشنا می شیم و می تونیم قدم به قدم تو این درس پیشرفت کنیم.

در ضمن، پیشنهاد مشاورین ما، یعنی کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته رو، به هیچ وجه از دست ندید. چون این کتاب مثل یه موشک می تونه باعث پیشرفت شما توی درس خوندن و انگیزتون بشه.


ادامه مطلب

روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر

10 روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر کنکور + پیشنهاد طلایی

درس فیزیک از مهم ترین درس های کنکور سراسری است و داوطلبان زیادی در این درس مهم ضعف دارند. خب این مشکل رو چطوری باید برطرف کرد؟ دانش آموزان ممتاز و رتبه های برتر چطوری درصد های بالا گرفتند؟روش خواندن فیزیک برای کنکور چیه و بهترین تکنیک های فیزیک کنکور کدامند؟
تو این مقاله قراره با نحوه مطالعه فیزیک 10 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا بشیم و با هم دیگه هم به روش خواندن فیزیک برای کنکور تجربی بپردازیم و هم برای کنکور ریاضی.

در ضمن در انتهای مقاله، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم تا به سبک رتبه های برتر و مثل حرفه ای ها در آزمون ها شرکت کنید و نتیجه بهتری بگیرید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.


ادامه مطلب

روش مطالعه شیمی رتبه های برتر

بهترین روش مطالعه شیمی از نظر رتبه های برتر کنکور

گرفتن درصد بالا تو شیمی کنکور تجربی و ریاضی، می تونه تاثیر قابل توجهی روی رتبه کنکور شما بذاره. اما سوال اصلی اینه که چطوری میشه شیمی کنکور رو بالا زد؟ ربهترین روش خواندن شیمی کنکور چیه؟ اصلاً رتبه های برتر کنکور چطوری شیمی رو مطالعه می کردند؟
تو این مقاله قراره با نحوه خواندن شیمی 10 نفر از رتبه های برتر کنکور در سال های اخیر آشنا بشید. در ضمن میتونید با استفاده از مقاله چگونه شیمی کنکور را بخوانیم که توسط مشاورین تحصیلی بارسا تهیه شده، راهنمایی های بیشتری برای پیشرفت در روش مطالعه درس شیمی پیدا بکنید. پیشنهاد می کنم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا از فرصت بی نظیر یادگیری هنر آزمون دادن به سبک حرفه ای ها آشنا بشید و توی نتایج و رتبه هاتون پیشرفت کنید.

در ضمن، پیشنهاد بی نظیر مشاورین ما به شما، استفاده از کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته است. این کتاب مثل یک دوست شما رو تا آخر مسیر همراهی می کنه تا بتونید با سرعت و قدرت بیشتری مطالعه کنید و روز به روز انگیزه‌تون برای مطالعه بیشتر بشه.


ادامه مطلب

روش مطالعه دین و زندگی رتبه های برتر

9 روش مطالعه دینی به پیشنهاد رتبه های برتر کنکور

درس دینی در کنکور های رشته های مختلف، ضریب قابل توجهی داره. متقاضیان زیادی با توجه به این اهمیت، می تونند روی گرفتن درصد های بالا در این درس، حساب باز کنند. اما خب هر کاری یک روشی داره. سوال اینجاست که روش صحیح مطالعه دینی کنکور چیه؟ رتبه های برتر کنکور چجوری درصد های بالا گرفته اند؟ با کدوم نحوه خواندن دینی کنکور میشه نتیجه گرفت؟ اصلاً کسی می‌دونه بهترین روش مطالعه دینی کنکور چیه؟
تو این مقاله قراره که با 9 روش مطالعه دین و زندگی کنکور رتبه های برتر آشنا بشید و تو روند کار خودتون استفاده کنید. در ضمن برای راهنمایی های بیشتر، مطالعه مقاله چگونه دینی کنکور را بخوانیم رو بهتون پیشنهاد می کنیم.

در ضمن، ما یک ابزار بی نظیر که خیلی از رقیب های شما از اون بی خبرند رو به شما پیشنهاد می کنیم. کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته، مثل یک دوست شما رو تا رسیدن به موفقیت همراهی می کنه و قدم به قدم شما رو برای رسیدن به سرعت مطالعاتی، کیفیت بیشتر مطالعاتی، انگیزه بیشتر و ... راهنمایی می کنه.


ادامه مطلب

روش مطالعه زبان رتبه های برتر

6 روش مطالعه زبان رتبه های برتر کنکور

درس زبان یکی از درس های مهم کنکور هست که برای رتبه شدن نباید نقش مهم این درس رو در نظر نگرفت و باید این درس رو به صورت دقیق مطالعه کرد. حالا که از اهمیت این درس مطلع شدیم؛ باید ببینیم روش صحیح مطالعه زبان کنکور چیه؟ رتبه های برتر از چه روش خواندن زبان برای کنکور استفاده کردن؟
تو این مقاله قراره با نحوه مطالعه زبان 6 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا بشیم. در ضمن میتونید با استفاده از مقاله چگونه زبان کنکور را بخوانیم، از بهترین روش خواندن زبان انگلیسی که توسط مشاورین تحصیلی بارسا جمع آوری شده، مطلع بشید.

در ضمن یکی از بهترین پیشنهادهای ما برای شما، استفاده از ابزاری اسم که خیلی از رقیب های شما از آن بی اطلاع اند. کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته مثل یک دوست تو مسیر موفقیت، تو رو همراهی می کنه تا کیفیت و سرعت مطالعه ات بیشتر بشه، تمرکزت افزایش پیدا کنه، با انگیزه بیشتری درس بخونی و ... تا بتونی بهترین خودت رو بسازی.


ادامه مطلب

روش مطالعه فارسی رتبه های برتر

10 روش مطالعه ادبیات رتبه های برتر کنکور

درس ادبیات در کنکور یکی از چالشی ترین درس ها برای خیلی از دانش آموزان هست و از اونجایی که اهمیت زیادی داره، باید به درستی مطالعه بشه و بهتون توصیه می کنیم به سادگی از این درس رد نشید. خب حالا که اهمیت این درس رو می دونیم؛ سوال اینه که بهترین روش مطالعه ادبیات کنکور چیه؟ رتبه های برتر چطوری این درس رو بالا زدند؟ چه راهی تو نحوه خواندن ادبیات کنکور نتیجه میده؟
تو این مقاله قراره که نحوه مطالعه ادبیات کنکور 10 تا از رتبه های برتر سال های اخیر رو بهتون بگیم تا بتونید از راهنمایی هاشون برای رسیدن به درصد های بالا استفاده کنید. همچنین می تونید برای راهنمایی های بیشتر، مقاله چگونه ادبیات کنکور را بخوانیم رو که توسط مشاورین با تجربه بارسا تهیه شده، مطالعه کنید. در ضمن در انتهای مقاله، یه پییشنهاد فوق العاده براتون داریم تا یاد بگیرید به سبک حرفه ای ها تو آزمون ها و امتحانات شرکت کنید.


ادامه مطلب

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور

سلام

 من فاطمه تاج افروز هستم. دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه تهران و می خوام یک سری از سوالاتون رو جواب بدم. امیدوارم تجربیاتم برای شما مفید باشه.

ادامه مطلب

مشاوره تحصیلی بارسا

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.