بنر دوره غیر حضوری

دوره‌های غیرحضوری کنکور موسسه بارسا

موسسه آموزشی و انتشاراتی بارسا، همواره در تلاش بوده که بهترین آموزش ها و خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. به همین دلیل با توجه به شرایط حاضر تصمیم به ارائه دوره های مجازی آموزشی کردیم تا شما بتوانید هر زمانی، فقط با دسترسی به یک کامپیوتر یا لپ تاپ یا حتی تلفن همراه و اینترنت، از این آموزش ها استفاده کنید. این دوره ها برای نوجوانان تهیه شده است تا بتوانند در زندگی و تحصیل خود به بهترین شکل عمل کنند. دوره های غیر حضوری ارائه شده به شرح زیر است:

◀ دوره غیر حضوری اکت نوجوان، یک دوره روانشناسی – انگیزشی برای نوجوانان هست تا بتوانند نسبت به شرایط خود آگاه شده و به سمت موفقیت در تحصیل و زندگی قدم بردارند. این دوره غیرحضوری نوجوان، با مربی گری علی میرصادقی ارائه خواهد شد و نکات و آموزه های بی نظیری به شما آموزش داده خواهد شد.

◀ عزت نفس و اعتماد به نفس کم، یکی از دلایل مهم پسرفت تحصیلی دانش آموزان هست که خیلی وقت ها مورد توجه قرار نمی گیرد. دوره آنلاین افزایش عزت نفس نوجوانان و دانش آموزان، این مشکل را بررسی می کند و به دانش آموزان روش هایی برای شناخت توانایی های فردی، پذیرفتن خود، قدرت عمل و رفتن به سمت مشکلات، انتقاد پذیری و ... ارائه می کند. تکنیک های این دوره غیر حضوری بر اساس متد های روانشناسی اکت می باشد که تاثیر بی نظیر آن را بعد از مدتی در زندگی خود احساس خواهید کرد

◀ نقطه سر خط، یک دوره مجازی انگیزشی برای نوجوانان هست که با استفاده از تکنیک های گفته شده در این کارگاه، می توان با انگیزه بیشتری به سمت موفقیت در درس ها و کنکور رفت. علی میرصادقی در این کارگاه صد و پنجاه دقیقه ای، با تکنیک های موثر روانشناسی، راه های رسیدن به موفقیت و مقابله با مشکلات را به شما آموزش می دهد.

◀ کارگاه برنامه ریزی، یک دوره غیر حضوری برای نوجوانان می باشد تا با اصول دقیق و نوین برنامه ریزی آشنا شوید. دانش آموزان با برنامه ریزی دقیق و اصولی می توانند سرعت مطالعاتی خود را افزایش دهند و بازدهی مطالعه خود را بیشتر کنند.

◀ کارگاه مدیریت آزمون، دوره غیر حضوری دیگری برای دانش آموزان می باشد. با شرکت در این دوره آفلاین، متوجه می شوید که نحوه صحیح آزمون دادن فقط به دانش متکی نیست و روش ها و تکنیک های صحیح استفاده از این دانش در آزمون را متوجه خواهید شد. این دوره مجازی که توسط مهندس معین فلاح، سرپرست بزرگترین دپارتمان مشاور تحصیلی کشور برگزار می شود، دارای نکات و آموزش های مهمی هست که هر دانش آموزی باید از آن مطلع باشد.

موسسه بارسا می کوشد تا با این دوره های غیر حضوری برای نوجوانان، در پیشرفت و رشد نوجوانان در هر زمینه ای موثر باشد و برای تحقق این مسئله، دست از تلاش بر نمی دارد. پس برای موفقیت و پیشرفت در زندگی و تحصیل، با بارسا همراه باشید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.