بهترین مدرسه کنکور تهران

بهترین مدرسه کنکور تهران

نظر دکتر نازنین محمودزاده ( رتبه 470 کنکور و دانشجوی رشته دندانپزشکی ) درباره بهترین مدرسه کنکور تهران

سوم دبیرستان بودم و اواخر سال تحصیلی بود. سال بعدی به قول معروف سال سرنوشت ساز من بود و خانه ما پر از بروشورهای رنگارنگ مدارس کنکور مختلف. با اصرار زیاد مادر راهی همایش مدرسه کنکور مدبران شدیم. خلاصه داستان، به صورت کاملا خارق العاده و بدون برنامه ریزی قبلی که من اسمش رو اراده پروردگار می ذارم، وارد مدرسه مدبران شدم. کلاس های کنکور از تابستان شروع شد. قبلا وقتی راجع به مدرسه و قوانینش توضیح می دادند، درباره آزمون های هفتگی صحبت می کردند به نام روز حساب. وقتی شنیدم با خودم گفتم چه اسم بامزه ای براش انتخاب کرده اند. ولی وقتی پنج شنبه شد و نتایج روز حساب اون هفته توسط مشاور تحصیلی در کلاس اعلام میشد، فهمیدم این اسم از روی بامزگی انتخاب نشده و به معنای واقعی کلمه روز حساب دنیوی بود!

داستان رو طولانی نکنم. وقتی بعد از یک هفته طولانی به کارگاه های مشاوره می رفتیم، کلاس که تموم میشد انگار برای یک عمر درس خوندن انرژی داشتم. منی که از درس خوندن متنفر بودم، به عشق روز حساب ها درس می خوندم. الآن که به عقب نگاه می کنم، من هیچ وقت برای کنکور درس نخوندم. من برای روز حساب ها و آزمون های هفتگی و آزمون های جامع مدرسه کنکور مدبران درس خوندم. چون این درس خوندن به شدت هیجان انگیز بود. اصلا نفهمیدم کی به کنکور رسیدیم. بهترین سال زندگی من حتی تا الآن که سال آخر رشته دندانپزشکی هستم، در سال کنکور رقم خورد و این یعنی معجزه مدبران و استاد میرصادقی که تونست از سال پرتنش و پراسترس کنکور بهترین سال رو برای ما بسازه.

من نه فقط از نظر درسی و آینده شغلی، بلکه رشد و بلوغ معنوی و اجتماعی خودم رو هم مدیون مدرسه کنکور مدبران هستم. مدبران به من یاد داد بزرگ آرزو کنم و مطمئن باشم اگه پروردگار جهانیان به من اجازه داده که چنین آرزویی بکنم، پس حتما جوهره رسیدن به اون رو هم درون من قرار داده.


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران درس بخونی 
عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن 
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ ۲۰ اردیبهشت برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


رتبه های برتر کنکور مدرسه مدبران

...

بهترین مدرسه کنکور تهران چجوری شما رو برای کنکور آماده می کنه؟

مرحله اول: در این مرحله دانش آموزان بر اساس معدل کتبی سال قبلشون سطح بندی میشن. دانش با پایه متوسط در یک کلاس کنکور و دانش آموزانی که پایه اون ها خیلی عالی بوده در کلاس دیگه قرار می گیرند. شاید در نگاه اول با این دسته بندی دانش آموزان برای سال کنکور مخالف باشید و تصور کنید این کار باعث میشه دانش آموزان متوسط پیشرفت نکنند و رتبه خوبی در کنکور به دست نیارن. در حالی که ما در مدرسه کنکور مدبران سعی می کنیم بهترین شرایط رو برای دانش آموزان کنکوری به وجود بیاریم و این سطح بندی باعث میشه دانش آموزان راحت تر سوالات خودشون رو بپرسند و رقابتشون در یک کلاس منطقی تر باشه.

مرحله دوم: کلاس های کنکور مدرسه مدبران از هفته سوم تیر ماه شروع میشه. البته در همون ابتدای کار 2 روز اردوی انگیزشی مطالعاتی خواهید داشت. در ایام تابستان قسمت هایی از مطالب دوازدهم و پایه به صورت تستی و تشریحی دوباره آموزش داده میشه.

مرحله سوم: دانش آموزان هر هفته برنامه ای با تمام جزئیات دریافت می کنند که برای مطالعه و تست زدن کمکشون می کنه.

مرحله چهارم: هر هفته کلاس انگیزشی - روانشناسی مخصوص برگزار میشه.

مرحله پنجم: هر هفته آزمون های تستی و تشریحی به منظور تخمین رتبه بچه ها برگزار میشه. همچنین در طی 10 ماه تا زمان کنکور سراسری چندین مرحله آزمون جامع سنجش و دیگر آزمون های آزمایشی برگزار میشه. برای مقایسه آزمون های آزمایشی موسسات مختلف می تونید مقاله بهترین آزمون آزمایشی رو که در موسسه آموزشی بارسا تهیه شده مطالعه کنید.

مرحله ششم: در پایان برنامه تابستانی کنکور پس از دو ماه، با امتحانات تابستانی رو به رو میشید تا سطح یادگیری خودتون رو محک بزنید و نقاط ضعف و قوتتون رو بیشتر بشناسید.

مرحله هفتم: ادامه کلاس های کنکور از اول مهر شروع میشه و تا آخر اسفند 90% کل دروس دوازدهم تدریس میشه.

مرحله هشتم: برای جمع بندی تمام مطالبی که تا پایان اسفند خوندید، در پانسیون عیدانه بارسا از سوم تا دوازدهم فروردین ماه در دانشگاه شهید بهشتی کنار شما هستیم. در این ایام علاوه بر جمع بندی دروس کنکور می تونید با بهترین اساتید کنکور هم کلاس های رفع اشکال داشته باشید و سوالاتتون رو از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته بپرسید. همچنین کلی کارگاه های انگیزشی و روانشناسی دیگه هم در پانسیون عیدانه برگزار میشه که برای اطلاع از اون ها پیشنهاد می کنیم حتما صفحه پانسیون عیدانه بارسا رو ببینید.

مرحله نهم: آخرین مرحله ای که توی بهترین مدرسه کنکور تهران برای شما در نظر گرفتیم شامل کلاس های پیشرفته تست زنی و همایش ها و کارگاه های پیش بینی سوالات کنکور هست که بعد از عید برگزار میشه.

بهترین مدرسه کنکور تهران

ویدئو معرفی بهترین مدرسه کنکور تهران

نظرات رتبه های برتر کنکور سراسری درباره بهترین مدرسه کنکور تهران و ویژگی های مدرسه که باعث تفاوت اون با سایر مدارس کنکور شده. واقعا رتبه های برتر مدبران چه تفاوت مهمی با سایر رتبه های برتر کنکور دارند؟ این دانش آموزان چه چیزهایی در مدبران یاد گرفتند که باعث رشد شخصیتی اون ها شده؟ بیایید نظرات خودشون رو در این زمینه بشنویم.

مدرسه زندگی مدبران

زندگی امروز فقط ریاضی و زیست شناسی و فلسفه نیست. دانش آموزان در کنار سواد علمی باید سواد زندگی داشته هم باشند. منظور ما مهارت های ارتباطی، هوش اجتماعی، هوش اقتصادی و توانمندی هایی هست که با یادگیری اون ها خوشبختی نهایی دانش آموزان در این دنیای بسیار سخت و پر مشکل، تهدید نشه. مدرسه زندگی مدبران ویژه دانش آموزان سال دهم و یازدهم هست که می تونند در بهترین مدرسه کنکور تهران علاوه بر خوندن دروس پایه و آماده شدن برای سال دوازدهم، خیلی از مهارت های زندگی و مسائل بسیار مهم روانشناسی رو هم یاد بگیرند. از نظر ما مدبرانی ها پازل زندگی این شکلیه.

بهترین مدرسه کنکور تهران

نظر مهندس نرگس مالک
رتبه 22 کنکور و دانشجوی مهندسی صنایع امیرکبیر
درباره
بهترین مدرسه کنکور تهران

تو مدبران میشه درس هایی بیشتر از فیزیک و زیست و ریاضی یاد گرفت. شاید بشنوی که آدم ها تو مدبران چقدر نسبت به قبلشون تغییر کرده اند. دقیقا تفاوت مدبران همین جاست. تو مدرسه مدبران میشه تغییر کرد. چون اینجا، جاییه که خودت رو به خودت نشون میدن. خودی که شاید مدت ها ازش فاصله گرفته بودی و خیلی دلت براش تنگ شده و می تونه تو رو به آرزوهای بزرگت برسونه. مدبران یعنی بیا آغاز کن، باش و بمان...

| مدبران بهترین مدرسه برای من بود. |

ویدئو معرفی مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه مدبران بارسا بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به 3000909030بفرستید.

فرم آزمون ورودی مدرسه دخترانه مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه دخترانه مدبران و آگاهی از تاریخ آزمون ورودی بعدی، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.