انتشارات کتاب های بارسا

انتشارات کتاب های انگیزشی و موفقیت بارسا

انتشارات کتاب های بارسا، ناشر کتاب های علی میرصادقی، اولین انتشارات مشاوره تحصیلی کشور می باشد که تاکنون آثار زیادی برای موفقیت و رشد فردی منتشر کرده است.

  • یکی از افتخارات این موسسه چاپ کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته، برنده مقام دوم کتاب های خود یاری جهان است. این کتاب انگیزشی برای درس خواندن، با استقبال زیادی روبرو شد و به شیوه نوین، بهترین روند برنامه ریزی درسی را به دانش آموزان و دانشجویان آموزش می دهد.

  • چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه، کتابی مناسب پدر و مادر ها برای تربیت فرزندان و دانش آموزان است تا والدین بتوانند به بهترین شکل دانش آموزان خود را مدیریت بکنند که بهترین عملکرد از دانش آموزشان حاصل شود. در ضمن این کتاب مورد تایید جشنواره ی رشد آموزش و پرورش هست و به خانواده ها و والدین توصیه می شود که حتما از این کتاب استفاده کنند.

  • در زمینه کتاب انگیزشی برای نوجوانان، کتاب نقطه سر خط از آثار علی میرصادقی می باشد که با بیان چالش ها و مسائلی که یک نوجوان با آنها روبرو است، به بیان دلایل و راه حل های مناسب می پردازد.

  • رمان سیزده، پرفروش ترین رمان ایرانی، دیگر کتاب انگیزشی برای نوجوانان و همچنین بزرگسالان می باشد که در واقع یک سفر در مسیر موفقیت هست که به دست شما پایان می یابد. این کتاب از معدود کتاب های انگیزشی ایرانی برای نوجوانان و بزرگسالان می باشد که علی میرصادقی در این کتاب، قدم های لازم برای رسیدن به موفقیت را به شما آموزش می دهد.

  • قله هشتم هم یک کتاب انگیزشی ترجمه شده، اثر پیتر ونکیتس هست که اقیانوس اطلس را به تنهایی پارو زد و از تجربیاتش در گذر از هفت قله مرتفع مشکلات برای شما می گوید. این کتاب انگیزشی برای نوجوانان و بزرگسالان، قدرت بی نظیرتان را به شما یادآور می شود و مانند یک محرک قدرتمند برای پیشرفت و موفقیت شما عمل می کند.

  • در کتاب قدرت تمرکز شما با تکنیک های مطالعاتی گفته شده، می توانید در مطالعه و یادگیری خود پیشرفت کنید. این کتاب که اثر جک کنفیلد، یکی از بزرگترین مربی های موفقیت در دنیا می باشد، از بهترین کتاب های رشد فردی و موفقیت برای نوجوانان و بزرگسال هست که توسط موسسه انتشاراتی بارسا به نشر و فروش رسید.

  • آخرین اثر علی میرصادقی، کتاب درس نخون می باشد که در این کتاب، با جزئیات بالایی به بیان این مسئله که چرا باید و چرا نباید درس خواند پرداخته شده و می تواند تعیین کننده مسیر موفقیت بسیاری از افراد باشد. از این کتاب هم می توان به عنوان کتاب دیگری در مورد موفقیت برای نوجوانان و بزرگسالان نام برد که توسط موسسه بارسا به نشر و فروش رسیده است.

موسسه انتشاراتی بارسا همچنان در تلاش برای آگاه سازی و نشر آثار و کتاب های انگیزشی برای نوجوانان و بزرگسالان می باشد و این مسیر برای موفقیت و خوشبختی مردم ایران ادامه دارد؛ پس با بارسا همراه باشید.

برای مشاهده پکیج های تحصیلی و تخفیف های ویژه، کلیک کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.