انتخاب رشته کنکور

با بهترین موسسه انتخاب رشته کنکور آشنا شوید

انتخاب رشته آنلاین کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به سبک علی میرصادقی

بعد از پایان کنکور دانش آموزان باید به فکر انتخاب رشته سراسری و دانشگاه آزاد باشند. در این مرحله چالش های متفاوتی مثل انتخاب بهترین موسسه یا بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور وجود داره. هر ساله پس از پایان کنکور، همایش های زیادی برای رشته های انسانی، ریاضی و تجربی و همچنین هنر و زبان انگلیسی برگزار میشه تا دانش آموزان این رشته ها بتونند زیر نظر مشاور تحصیلی انتخاب رشته خوب و درستی رو تجربه کنند. اما انتخاب رشته سراسری و آزاد به سبک علی میرصادقی، تفاوت هایی با سایر موسسات انتخاب رشته کنکور داره. روشی که نتیجه اش رو می تونید تو عکس زیر ببینید.

برای ثبت نام در انتخاب رشته کنکور 1402 کلیک کنید.

eftekharat-barsa

این بچه ها، سال های قبل تصمیم گرفتند مشاوره انتخاب رشته کنکور علی میرصادقی رو انتخاب کنند و الآن تو بهترین رشته ها و دانشگاه ها هستند. اگه دوست داری اسمت سال دیگه اینجا باشه، عدد ۵۸ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم پایین صفحه رو تکمیل کن.

آشنایی با علی میرصادقی | بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور

علی میرصادقی، بهترین مشاور تحصیلی ایران در سال ۲۰۱۵ از نگاه مجله Corporate Vision و دارای ۲۰ سال سابقه مشاوره برای انتخاب رشته کنکور در تهران و تنها ایرانی عضو SEC (انجمن مشاوران تحصیلی جهانی) یکی از بهترین روش ها رو برای آشنایی با رشته های دانشگاهی و انتخاب رشته آنلاین کنکور ابداع کرده. این روش در 13قدم و بر اساس شناخت تیپ شخصیتی دانش آموزان و مشاوره های تخصصی توسط مشاوران مورد تایید علی میرصادقی انجام میشه. این روش، جامع ترین و بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری و دانشگاه آزاد هست که توسط علی میرصادقی و مشاوران متخصص در دپارتمان بارسا انجام میشه.

 ویدئو انتخاب رشته کنکور

در ادامه با این 13 مرحله و بهترین روش انتخاب رشته کنکور آشنا می شیم تا ببینیم تعیین رشته اصولی چه ویژگی هایی باید داشته باشه.

انتخاب رشته کنکور

برای دریافت خدمات انتخاب رشته آنلاین بارسا عدد ۵۸ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن

قدم اول انتخاب رشته کنکور

فکر می کنی به اندازه کافی خودت رو برای انتخاب رشته می شناسی؟

چطور میشه با دقت زیاد تشخیص داد که ما توی چه رشته هایی می‌تونیم موفقیت و رضایت بیشتری بدست بیاریم؟ آیا همه علاقه‌های ما درست هستند یا این فقط تصور ماست؟ یا حتی اگه درست باشند، اگه رتبه ما جوری باشه که مجبور بشیم به انتخاب رشته های خوب دیگه‌ای که تا حالا شناختی ازشون نداشتیم فکر کنیم، چطور پیش بینی کنیم کدوم رشته برای ما مناسب‌تره؟ یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مشاوره انتخاب رشته کنکور موسسه بارسا، شناخت شخصیت دانش آموزه. البته واضحه که شخصیت شناسی با یک تست انجام نمی‌شه. چون لازمه ابعاد مختلف شخصیت، هوش و استعداد دانش آموز به کلی مورد بررسی قرار بگیره؛ و در این صورته که احتمال اینکه تعیین رشته درستی داشته باشیم افزایش پیدا می‌کنه.

اما نگران نباشید؛ ما در قدم اول از پکیج انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد به سبک علی میرصادقی، از شما ۳ یا ۴ آزمون روانشناسی انحصاری خواهیم گرفت (این مورد بستگی به زمان ثبت نام شما داره). در نتیجه هم شما شخصیت خودتون رو بهتر می‌شناسید و هم مشاور انتخاب رشته شما از تیپ شخصیتی شما آگاه میشه و در روند مشاوره به بهترین شکل ممکن به شما کمک می‌کنه. نتایج این آزمون‌های شخصیت شناسی مشخص می‌کنند هوش و علاقه دانش آموزان در کدام رشته های دانشگاهی بیشتره. پس در این مرحله ما در دپارتمان بارسا آزمون‌های روان شناختی معتبر و مرتبط خواهیم گرفت و با توجه به نتیجه آزمون، فرآیند مشاوره انتخاب رشته آنلاین کنکور رو ادامه می‌دیم.

قدم دوم مشاوره انتخاب رشته کنکور

برای انتخاب رشته کنکور باید خودت رو عمیق‌تر بشناسی!!

بعد از این که موسسه انتخاب رشته بارسا تست‌های روانشناسی رو گرفت و مشاوران ما نتایج رو بررسی کردند، نوبت به این می‌رسه که با عمق بیشتری خودتون رو بشناسید. خودشناسی و شناخت دنیای درون معیار اولیه ما برای شناخت و پیدا کردن رشته ای هست که سازگاری بیشتری با ویژگی‌های مختلف شما داره. اگه قبل از انتخاب رشته کنکور خودمون رو نشناسیم، احتمالا شبیه خیلی از افرادی می‌شیم که پس از مدتی از رشته‌هاشون انصراف میدن یا افرادی که شغلشون هیچ شباهتی به رشته دانشگاهی‌شون نداره. این افراد در انتخاب رشته موفق نبودند و ممکنه تمام عمرشون رو با حسرت گذشته و انتخاب اشتباهشون بگذرونند.

اما شما که موسسه انتخاب رشته بارسا رو انتخاب می‌کنید، یه تفاوت بزرگ با این افراد خواهید داشت. چون ما با برگزاری کارگاه‌های خودشناسی (بعد از تست شخصیت شناسی) به شما کمک می‌کنیم خودتون رو بهتر و بیشتر از قبل بشناسید. در نتیجه احتمال اینکه انتخاب رشته دانشگاه آزاد یا سراسری اصولی‌تری داشته باشید افزایش پیدا می‌کنه.

سواد انتخاب رشته سراسری و آزاد

موقع انتخاب رشته سراسری و آزاد مراقب رشته دایناسوری باش!!

می‌دونید رشته‌های دایناسوری چیه؟ رشته‌هایی که چند سال براش زحمت می‌کشید، ولی بعدا حذف میشن. یعنی یه ربات، کامپیوتر یا اپلیکیشن کار شما رو مثل آب خوردن انجام میده و اون رشته دانشگاهی مانند دایناسورها منقرض یا خیلی کم رونق میشه. به دلیل آگاهی نداشتن از خیلی از موارد مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور دانش آموزان رشته‌ای قبول شدند که بعدا در دانشگاه متوجه میشن همکلاسی‌هاشون با رتبه‌های خیلی بدتر کنارشون هستند. اون لحظه متوجه میشن اگه نکات مهم دفترچه رو می‌دونستند یا اگه از تجربیات یه مشاور انتخاب رشته کنکور خوب استفاده می‌کردند، می‌تونستند انتخاب رشته سراسری یا آزاد رو خیلی بهتر انجام بدن و دانشگاه یا رشته خیلی بهتری قبول بشن. پس شما حواستون باشه از این اشتباهات نکنید یا سراغ رشته‌های دایناسوری نرید.

برای دریافت خدمات انتخاب رشته بارسا عدد ۵۸ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن

انتخاب رشته کنکور سراسری

تحلیل تست روانشناسی توسط مشاور انتخاب رشته شما

در قدم بعدی از مشاوره انتخاب رشته کنکور دپارتمان بارسا، برای آخرین بار مشاور تحصیلی شما تحلیل تست روانشناسی رو انجام میده. اما در جلسه خصوصی، تا به سوالات دانش آموز پاسخ داده شود و ابهامی باقی نمونده باشه. انتخاب رشته بدون کنکور که حق مسلم همه دانش آموزای کنکوریه با دقت بالایی انجام می شود تا بعد از اعلام نتایج کنکور تمرکزمون روی انتخاب رشته با آزمون باشه.

قدم پنجم انتخاب رشته کنکور

یه کارگاه تخصصی برای افزایش سواد انتخاب رشته کنکور

این کارگاه آنلاین انتخاب رشته کنکور بعد از اومدن دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته برگزار میشه. در این کارگاه غیرحضوری دکتر معین فلاح که یکی از بهترین مشاوران کنکور بارسا هستند، جزئیات جدید این دفترچه رو برای شما توضیح میدن تا نیاز به زمان کمتری برای بررسی دفترچه کنکور داشته باشید و تمرکزتون روی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری باشه. این کارگاه حاصل تجربه‌های چندین ساله دکتر فلاح در انتخاب رشته کنکور سراسری هست و نکات قابل توجهی برای شما در جهت افزایش آگاهی و سواد انتخاب رشته کنکور خواهد داشت.

معرفی رشته های دانشگاهی

حالا متخصصین رشته های دانشگاهی کنارت هستند

بعد از اینکه خودمون رو شناختیم، شناخت اصولی از رشته های دانشگاهی مختلف می‌تونه اثر خیلی زیادی در بهتر شدن انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری ما داشته باشه. آیا می‌دونید انتخاب کدوم رشته دانشگاهی بهترین گزینه برای شخص شماست؟ البته که پیدا کردن یک فرد با تجربه و موفق توی هر رشته دانشگاهی و گرفتن اطلاعات مفصل در مورد اون رشته خیلی سخته! اما در این مرحله از انتخاب رشته آنلاین کنکور دپارتمان بارسا، از متخصصین برخی رشته ها اطلاعات خیلی خوبی درباره اون رشته جمع آوری کردیم تا بتونید با آگاهی بیشتر، بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد رو تجربه کنید. تیم انتخاب رشته بارسا این کار سخت رو انجام داده تا شما به راحتی به این اطلاعات و تجربیات عمیق و با ارزش دست پیدا کنید و با اطلاعات کافی رشته آینده خودتون رو پیدا کنید.

البته برای بهبود نتیجه شما در انتخاب رشته کنکور سراسری ما قبلا رشته های دانشگاهی و بازارکار و آینده شغلی‌شون رو به صورت رایگان بررسی و معرفی کردیم تا شما دانش آموزان عزیز بتونید آشنایی بیشتری با این رشته‌ها داشته باشید و در شناخت و انتخاب رشته های دانشگاهی عملکرد بهتری داشته باشید. می تونید این مقالات رو در صفحه معرفی رشته های دانشگاهی سایت علی میرصادقی مطالعه کنید.

برای دریافت خدمات انتخاب رشته کنکور عدد ۵۸ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

قدم هفتم انتخاب رشته کنکور

یک جمع بندی برق آسا و توضیحات رشته ها توسط بهترین مشاورهای بارسا . بعد از دیدن و شنیدن اطلاعات جامعی که در قسمت قبل بدست آوردیم تصمیم گیری رو آسون تر می کنه. بعضی ها دوست دارند خیلی سریع به جای چند ساعت وقت گذاشتن روی شناخت رشته ها توضیحات مختصر و مفید بشنوند. از هوادارای کارگاه mp3 معرفی رشته ها هستند.

قدم هشتم انتخاب رشته کنکور

پولساز ترین رشته های دنیا چیه؟ بهترین دانشگاه های ایران کجاست؟ پولدار ترین آدم های دنیا چه رشته هایی درس خوندن؟ چه رشته هایی آینده طلایی دارند؟ جواب سوالای بالا و کلی اطلاعات جدیدی که تا الان نشنیدی رو توی این مجله بخون تا کلاه سرت نره!

قدم نهم انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کامپیوتری مرحله ساده و مهمی هست که در اون بر اساس نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، محدوده شهر قبولی دانش آموز رو برای رشته های مختلف تخمین می زنیم. این روش برمبنای آخرین بانک اطلاعاتی قبولی های سال گذشته هست و به شما کمک می کنه تا حدودی با رشته ها و دانشگاه هایی که احتمال قبولی شما در اون ها بیشتره، آشنا بشید و موقع انتخاب رشته اصلی مطئن تر و واقع بینانه تر عمل کنید.

با این که خیلی از موسسات روی این مرحله تبلیغات می کنند صادقانه بگم به عنوان یک انتخاب رشته اصلا قابل اعتماد نیست و فقط توصیه نرم افزار شانس قبولی شما رو تخمین میزنه ولی به عنوان یک ابزار کوچک برای مشاوران بارسا، این مرحله توسط نرم افزار های به روز برای شما انجام می شود.

برای دریافت خدمات انتخاب رشته بارسا عدد 58 رو به سامانه 3000909030 بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

برای ثبت نام در انتخاب رشته کنکور 1402 کلیک کنید.

قدم دهم انتخاب رشته کنکور

یکی از پر هیجان ترین روز های یک کنکوری روز های اعلام نتایج کنکور است. امیدوارم این هیجان برای شما همراه با شادی باشد اما معمولا این نگرانی و استرس وجود دارد که بتوانیم بهترین رشته را با رتبه ای که بدست آوردیم قبول بشیم و هر رتبه ای خوشحالی ، غم و استرس های خودشو داره. بهترین اتفاق وجود یک مشاور تحصیلی با تجربه ، حرفه ای و متخصص که به دور از هیجانات ، شما را از اشتباهات دور کند و به سمت رشته هایی هدایت کند که بر اساس رتبه شما بهترین اتفاق باشد، چندین ساعت کار روانشناسی و آموزشی و خودشناسی که با شما انجام میشود در کنار یک مشاور با تجربه می تواند انتخاب رشته ای رو رقم بزند که کمترین افسوس و پشیمانی را در آینده داشته باشید.

قدم یازدهم انتخاب رشته کنکور

بعد از این که مشاور بارسایی شما تمام رشته ها و شهر های لازم را در جلسه قبل برای شما نوشت حالا وقت مشورت با خانواده و چند ساعت بررسی و فکر کردن دارد تا اگر لازم است تغییراتی انجام شود تا دیر نشده انجام بشه.جلسه چک بعد از جلسه اول انتخاب رشته برای بررسی مشکلات و ویرایش نهایی هست تا چیزی از قلم نیوفته باشد.

پکیج کامل انتخاب رشته کنکور

برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر درباره پکیج کامل انتخاب رشته کنکور کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.