امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

یکی از دلایل بهترین بودن مدرسه مدبران وجود امکانات متفاوتی است که در سایر مدارس تهران دیده نمی شود. امکانات و عواملی مانند آزمایشگاه ها و پژوهشگاه های کاملا مجهز، برگزاری کلاس های زبان ترمیکال، طرح کیف در مدرسه، مطالعه کتاب های غیردرسی، امکانات ورزشی و جلسات هفتگی یوگا و زومبا در مدرسه و... مدرسه مدبران بارسا را به متفاوت ترین و بهترین مدرسه دخترانه تهران تبدیل کرده است. ما در مدرسه مدبران حتی برای پدر و مادرها نیز کلاس های آموزشی داریم. کلاس هایی که باعث افزایش سطح آگاهی خانواده ها درباره تحصیل و تربیت فرزندان می شود. البته لازم به ذکر است که وجود تمام این امکانات موازی با استفاده از بهترین اساتید کنکور و مشاوران تحصیلی مجرب و کار آزموده است تا دانش آموزان بتوانند علاوه بر پیشرفت تحصیلی و موفقیت درسی، از حضور در فضای مدرسه هم لذت ببرند و مهارت های لازم برای زندگی در جامعه امروز را بیاموزند.

کلاس هایی به زیبایی رویای شما!

خودتان را آماده یک فرهنگ جدید کنید؛ فرهـنـگ ســـازی بـرای آدم هـــــای خــــاص  

دانش آموزان مـدرسه مـدبــران بـه هـم کـمــک مــی‌ کـنـنـد!

نظافـت کلاس را بـه صورت نوبتـی و خودشـان انجام می‌ دهنـد!

بچـه‌ ها با سیگنـال‌ های رمـزی خود با معلم‌ ها ارتبـاط می‌ گیـرند!

خیـلی از بچـه‌ ها، مسئـولیـت‌ هـای اجـرایـی در مـدرسـه دارنـد!

در مدبران دانش آموزان سالی 5 تا 7 جلد کتاب غیردرسی موثر می‌ خواننـد!

مدرسه مدبران بارسا

.


اگه تو هم دوست داری تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران درس بخونی 
عدد ۴۲ رو به سامانه ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن 
تا باهات تماس بگیریم.

آزمون ورودی دبیرستان دخترانه مدبران در تاریخ ۲۰ اردیبهشت برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار میشه. برای ثبت نام، صفحه آزمون ورودی رو ببینید.


در مدبران حرفه ای آزمایش کنید

یکی از بهترین روش های یادگیری دروس عملی و تجربی، انجام آزمایش هایی است که به یادگیری دانش آموزان کمک می کند. در بسیاری از مدارس به دلیل عدم وجود امکانات آزمایشگاهی دانش آموزان از این روش یادگیری مهم بی بهره می مانند. اما در بهترین مدرسه دخترانه تهران ما بهترین شرایط و امکانات آزمایشی و پژوهشی را فراهم کرده ایم تا دانش آموزان با انجام آزمایش و مشاهده دقیق روند یک تئوری علمی، درک عمیق تر و ملموس تری از مباحث درسی داشته باشند. انجام آزمایش خصوصا در دروس شیمی، فیزیک و زیست شناسی باعث درک و یادگیری بهتر دانش آموزان خواهد شد. ما در مدرسه مدبران بارسا این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده ایم تا با بهترین امکانات آزمایشگاهی و در محیطی کاملا ایمن، آزمایش های هیجان انگیز درسی را تجربه کنند.

مدرسه مدبران بارسا

آموزش زبان در بهترین مدرسه دخترانه

یکی از مشکلاتی که بسیاری از دانش آموزان در دوره دبیرستان با آن مواجه می شوند تداخل کلاس ها و امتحانات مدرسه با کلاس های زبان انگلیسی است که دانش آموزان شرکت می کنند. برای رفع این مشکل و همچنین راحتی دانش آموزان در رفت و آمد به کلاس زبان، ما در مدبران طرح ویژه ای را به کار گرفته ایم. ما کلاس های زبان انگلیسی را به بهترین مدرسه دخترانه تهران آورده ایم! مدرسه مدبران به برگزاری دوره های ترمیک زبان انگلیسی داخل مدرسه می پردازد. در این صورت مشکل تداخل امتحانات و کلاس های زبان و مدرسه برطرف می شود. علاوه بر این دانش آموزان زبان را هم در محیط مدرسه آموزش می بینند و نیازی به رفت و آمدهای طولانی و اتلاف وقت، هزینه و انرژی ندارند.

آموزش زبان در بهترین مدرسه دخترانه تهران

نکته بسیار مهم این است که در ابتدای سال از دانش آموزان آزمون تعیین سطح گرفته می شود و آن ها براساس دانش زبانی خود در کلاس های مختلف دسته بندی می شوند. همچنین در بهترین مدرسه دخترانه تهران از بهترین اساتید زبان انگلیسی استفاده می کنیم که دارای مدارک آموزشی معتبر هستند. همه این تلاش ها برای بهبود سطح زبان انگلیسی دانش آموزان است. چرا که در دنیای امروز تسلط بر زبان انگلیسی یکی از مهم ترین فاکتورهایی که است که باعث رشد شخصی و پیشرفت افراد در زندگی، کار و تحصیل می شود. زیرا بسیاری از منابع علمی، پژوهشی و روانشناسی روز دنیا به زبان انگلیسی است. دانش آموزان مدبران حتی در برخی موارد کنفرانس خود را هم به زبان انگلیسی ارائه می کنند.

زومبا و یوگا در بهترین مدرسه تهران

زومبا در سال 1990 توسط یک کلمبیایی به وجود آمد و امروزه 14 میلیون نفر در سراسر دنیا از آن لذت می برند. زومبا مفرح‌ ترین رشته ورزشی دنیاست که با حرکات ایروبیک و هوازی سلامتی افراد را افزایش می‌ دهد. یوگا ورزشی جسمی و فکری است که باعث افزایش قدرت خودآگاهی، آرامش‌ بخشی، غلبه بر استرس و فشارهای روحی، افزایش انعطاف عضلات و محافظت از اسکلت استخوانی می‌ شود. ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران به فکر سلامتی و آرامش فکری دانش آموزان نیز هستیم. به همین دلیل شرایطی را مهیا کرده ایم که دانش آموزان بتوانند از امکانات ورزشی داخل مدرسه استفاده کنند و هفته ای یک جلسه زومبا و یوگا در مدبران بارسا انجام می شود.

مدرسه مدبران بارسا

کیف در مدرسه ؟!

برای اینکه به تمام نیازهای دانش‌ آموزان توجه کرده باشیم، فضایی در مدرسه مدبران طراحی شده تا دانش‌ آموزانی که علاقه‌ مندند، ساعت مطالعاتی خودشان را در مدرسه بگذرانند و فقط برای استراحت به خانه بروند. در این حالت مزاحمت‌ هایی مثل تلویزیون، بیرون رفتن، تلفن، موبایل و... اثرات بسیار کمتری روی درس خواندن دانش آموزان خواهند داشت. در پانسیون مطالعاتی مدرسه مدبران هر دانش‌ آموز راس ساعت با نظارت معاونین و سوپروایزرهای مرکز مطالعاتی کارش را شروع می‌ کند. بچه‌ ها در زمان‌ های استراحتشان می توانند از مشاورین و مسئولین رفع اشکال دبیرستان مدبران استفاده کنند. در پانسیون مطالعاتی که در ایام امتحانات در مدرسه برگزار می شود، دانش آموزان می توانند با رتبه های برتر مدرسه در کنکور سال های گذشته رفع اشکال داشته باشند.

پانسیون مطالعاتی
بهترین مدرسه دخترانه تهران

مدرسه مدبران بارسا

اینـجـا مـدرسـه یک بـار دیـگر اختــراع شـده است!

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه مدبران بارسا بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد 42 رو به 3000909030بفرستید.

فرم آزمون ورودی مدرسه دخترانه مدبران

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدرسه دخترانه مدبران و آگاهی از تاریخ آزمون ورودی بعدی، کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.