اردوی مطالعاتی عیدانه بارسا

 بهترین پانسیون و اردوی مطالعاتی عید | بارسا 

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا که همیشه در ارائه بهترین خدمات آموزشی و تحصیلی پیشگام بوده، در نوروز ۹۹ اولین و تنها اردوی نوروزی آنلاین کشور را برگزار می کند و در سال 1400 نیز، یک موفقیت دیگر در برگزاری پانسیون های مطالعاتی آنلاین کشور رقم می زند. موسسه بارسا که سال هاست تجربه برگزاری بزرگ ترین پانسیون مطالعاتی عیدانه کشور را دارد، امسال با توجه به شرایط به وجود آمده و تعطیلی مدارس و ممنوعیت تجمع دانش آموزان و برگزاری اردوی نوروزی حضوری، اقدام به برگزاری  اردوی مطالعاتی آنلاین و حضوری  کرده است تا دانش آموزان در ایام نوروز بتوانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون مشکل، به درس خواندنشان ادامه دهند و تصمیم دارد با توجه به شرایط حاضر، اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۱ را نیز برگزار کند. نکته بسیار مهم این جاست که تمام امکانات پانسیون عیدانه حضوری بارسا (به جز وعده های غذایی)، در اردوی مطالعاتی آنلاین عید نیز در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت. امکاناتی مانند ورزش گروهی، نظارت دقیق ناظران مطالعاتی در پارت های مطالعه، دوره 10 روزه انگیزشی - روانشناسی علی میرصادقی، آزمون های آنلاین و رفع اشکال آنلاین با بهترین اساتید کنکور ایران که در ادامه همه این اتفاقات شگفت انگیز را که برای اولین بار در ایران اتفاق می افتد با هم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید تا با خدمات منحصر به فرد موسسه آموزشی بارسا برای اردو مطالعاتی نوروز ۱۴۰۱ آشنا شوید.

 برنامه ریزی شخصی برای اردوی نوروزی غیر حضوری و حضوری 

در پانسیون عیدانه آنلاین و حضوری بارسا، دانش آموزان، قبل از عید برنامه ریزی درسی شخصی و منحصر به خودشون رو دریافت می کنند و با یک برنامه دقیق و تعیین شده برای مطالعه و تغییر در تعطیلات عید قدم می گذارند. با این برنامه ریزی دقیق، دانش آموزان با توجه به سطح مطالعاتی و درسی شون، می تونند که حدود ۴۰ تا ۸۰ درصد از دروسشون رو پوشش بدن و مطالعه کنند. برای تمامی دانش آموزان ساعت ها و پارت های مطالعاتی دقیقی در نظر گرفته شده تا بتونند از نهایت فرصت خودشان در اردوی مطالعاتی مجازی بارسا، و همچنین در پانسیون حضوری استفاده کنند و با تمرکز و انگیزه بیشتری به مطالعه بپردازند. این در حالی است که بسیاری از دانش آموزان در این دوران ممکنه دچار سردرگمی شوند و از مسیر موفقیت در کنکور فاصله بگیرند.

برنامه ریزی اردوی آنلاین مطالعاتی

حالا وقتشه ببینیم که تو اردوی مطالعاتی آنلاین عید بارسا چی می گذره ...

 بیدار باش برای حضور در اردوی مطالعاتی حضوری و آنلاین 

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

هر روز صبح حواسمون هست که ساعت ۷ صبح بیدار شده باشین و خودتون رو برای شرکت در تک تک روز های پانسیون مطالعاتی عید آماده کرده باشید. اگر خواب مونده باشید، توی خونتون بمب صوتی منفجر می کنیم تا حتما بیدار باشید.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

هر روز باید راس ساعت 7 صبح در محل پانسیون حضوری بارسا حاضر شده باشید تا برای یک روز کاملا مفید آماده بشید.

 ورزش در اردوی مطالعاتی نوروز با قهرمانان ملی 

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

از اونجایی که ورزش گروهی و قرار گرفتن تو شرایط مطلوب بدنی برای ما اهمیت زیادی داره، تلاش کردیم تا اردوی مطالعاتی آنلاین عید بارسا هم از ورزش گروهی بی نصیب نمونه. برای همین با همکاری قهرمانان ملی کشور هر روز برای دانش آموزان شرایط ورزش گروهی آنلاین رو فراهم کردیم تا همه دانش آموزان از ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۳۵ به صورت همزمان ۲۰ دقیقه ورزش کنند. بنابراین خواب آلودگی همه دانش آموزان از بین میره و برای شروع یک روز خوب و ۱۰ ساعت مطالعه مفید آماده میشن.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

صبحت رو با 20 دقیقه ورزش گروهی با بقیه دانش آموزل شروع می کنی تا برای ادامه روز شاداب و سرحال باشی و از حضور توی جمع انرژی بگیری.

ورزش در اردوی آنلاین

 تعطیلات عید می تونه سکوی پرتاب تو باشه؛ 
 فقط باید بدونی چجوری ازش استفاده کنی. 
 کافیه که عدد 99 رو به 3000909030 بفرستی یا فرم انتهای صفحه رو پر کنی تا ما باهات تماس بگیریم. 

 مانیتورینگ حرفه ای در اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۱ 

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

با شروع پارت های مطالعاتی پانسیون عیدانه آنلاین بارسا دانش آموزان باید وبکم لپتاپ یا دوربین موبایل خودشون رو فعال کنند تا ناظران مطالعاتی ما بتونند اون ها رو ببینند و شرایط مطالعه اون ها رو بررسی کنند. هر کلاس آنلاین توسط یک ناظر مطالعاتی بررسی میشه که تمام حرکات دانش آموزان رو در حین درس خوندن زیر نظر داره. ناظران مطالعاتی شروع پارت رو اعلام می کنند و مراقب هستند که دانش آموزان به جز درس خوندن کار دیگه ای نکنند که این باعث میشه دانش آموزان عادت کنند یک ساعت و نیم مطالعه پیوسته داشته باشند و تمرکز مطالعاتی اون ها رو افزایش میده. هر دانش آموز برنامه درسی مخصوص خودش رو از مشاورش دریافت کرده و باید بر اساس همون برنامه درس بخونه و آزمون بده. تلاش برای رسیدن به اون برنامه درسی هم باعث افزایش سرعت مطالعه دانش آموزان خواهد شد. در ضمن تو این محیط مطالعه، دانش آموزان می تونند از رقبای خودشون باخبر باشن و این مسئله حس رقابت و پیشرفت بیشتر رو در دانش آموز افزایش میده.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

هر کلاسی توی پانسیون حضوری توسط ناظرهای مطالعاتی چک میشه و ناظرها حواسشون هست که موقع مطالعه حواست پرت نشه و سر وقت شروع کنی و بالاترین کیفیت رو داشته باشیو

مانیتورینگ در اردوی آنلاین

 برای اطلاع از شرایط شرکت در این فرصت مهم و سرنوشت ساز تغییر و مطالعه، 
 عدد
99 رو به 3000909030 ارسال کن یا فرم انتهای صفحه رو پر کن. 

 آزمون های اردوی مطالعاتی مجازی و حضوری نوروز 

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

دانش آموزان هر روز ۲ بار از برنامه مطالعاتی خود آزمون آنلاین می دهند تا بتوانند سرعت مطالعاتی خود را افزایش دهند و نقاط ضعف عملکردشان را پیدا کنند. برای هر دانش آموز تو اردوی مطالعاتی نوروزی بارسا، مطابق برنامه مطالعاتی شخصی شون، تعداد ۲۰ آزمون از قبل تعریف شده که در واقع همون طور که اشاره کردیم، شما روزانه ۲ تا آزمون تو پانسیون مطالعاتی آنلاین عید بارسا دارید. فکرشو بکن!! هر دانش آموز روزی ۲ تا آزمون اختصاصی و منحصر به خودش رو میده. میشه گفت در واقع حدود هر ۵ ساعت، یک آزمون از مطالبی که مطالعه کردید از شما گرفته میشه که باعث میشه کاملا هدفمند و باانگیزه درس بخونید و تو هر پارت مطالعاتی تمام تلاشتون رو بکنید تا به سر فصل آزمون برسید. آزمون های آنلاین به صورت شخصی برای دانش آموزان ایجاد شده و هر دانش آموز تو آزمون مخصوص به خودش شرکت می کنه که برای سایرین قابل دسترسی نیست که این هم از ویژگی های برجسته اردوی نوروزی آنلاین بارسا هست.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

تمامی این 20 آزمون در پانسیون حضوری بارسا به صورت حضوری و با مراقبت های دقیق انجام میشه تا روند پیشرفت دانش آموزان به طور کامل مورد ارزیابی و نظارت قرار بگیره.

آزمون های آنلاین اردوی مطالعاتی

 یک دوره خفن انگیزشی با علی میرصادقی در اردوی مطالعاتی نوروز 

در این اردوی مطالعاتی حضوری و مجازی، یک دوره انگیزشی و روانشناسی 10 روزه با علی میرصادقی، هر روز سر یک زمان مشخص برگزار میشه. در این کارگاه ها علاوه بر صحبت درباره تکنیک های افزایش سرعت مطالعه، افزایش تمرکز، بهبود کیفیت مطالعه و بهبود وضعیت خواب و تغذیه درباره جدیدترین مسائل روانشناسی هم صحبت میشه و علی میرصادقی تکنیک های روز روانشناسی دنیا رو به نوجوانان یاد میده تا بتونند با استفاده از اون ها خودشون رو بهتر بشناسند، زندگی بهتری داشته باشند و مسیر موفقیتشون رو بهتر تشخیص بدن. تو این کارگاه ها تعداد زیادی دانش آموز شرکت می کنند تا جدا از مسائل مطالعاتی، در این اردوی نوروزی آنلاین و حضوری بتونند از نظر روحی و انگیزشی هم تقویت بشن.

کارگاه انگیزشی پانسیون آنلاین مطالعاتی

 اگه می خوای از این امکانات بی نظیر مطالعه و پیشرفت استفاده کنی، 
 فقط باید
فرم انتهای صفحه رو پر کنی یا عدد 99 رو به 3000909030 بفرستی. 

 رفع اشکال حرفه ای در پانسیون مطالعاتی با بهترین دبیران کنکور 

یکی از جذاب ترین بخش های اردوی نوروزی غیر حضوری بارسا استفاده از ربات های پیشرفته برای رفع اشکال آنلاین و پر کردن دفتر برنامه ریزی به صورت آنلاین هست. این ربات ها توسط متخصصین موسسه بارسا طراحی و برنامه نویسی شده و به روند رفع اشکال و نوشتن برنامه درسی دانش آموزان کمک زیادی کرده.

ربات رفع اشکال پانسیون آنلاین عید

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

با استفاده از این ربات دانش آموزان می تونند با بهترین اساتید کنکور رفع اشکال آنلاین داشته باشند و سوالاتشون رو بپرسند. دبیران ما هم در کوتاه ترین زمان ممکن به این سوالات پاسخ میدن. سوالات ارسالی در این ربات رفع اشکال می تونه به صورت نوشته، عکس، صوت یا حتی ویدئو باشه و اساتید ما هم با توجه به نوع سوال بهترین جواب رو برای دانش آموزان به صورت نوشته یا صوت ارسال می کنند. در پانسیون مطالعاتی عید ۱۴۰۱، دانش آموزان می تونند از این راه، دروس عمومی، ریاضی، حسابان، هندسه، گسسته، فیزیک، شیمی و زیست رو با بهترین معلمان ایران رفع اشکال کنند و قدم به قدم پیشرفت رو تو کار خودشون ببینن.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

رفع اشکال دروس توسط بهترین دبیران انجام میشه و می تونی به صورت حضوری رفع اشکال کنی و از تکنیک های علمی و کنکوری این دبیران مطرح استفاده کنی.

رفع اشکال اردوی مطالعاتی نوروز

ربات دفتر برنامه ریزی پانسیون مطالعاتی آنلاین عید

پانسیون مطالعاتی آنلاین:

با استفاده از ربات دفتر برنامه ریزی دانش آموزان قبل از شروع هر پارت مطالعاتی دروسی که قراره تو اون پارت بخونند رو در ربات ثبت می کنند و آخر هر پارت مشخص می کنند که اون برنامه ها رو انجام دادند یا نه. به این ترتیب مشاور تحصیلی دانش آموزان در جریان دقیق کار اون ها قرار می گیره و خود بچه ها هم بهتر متوجه میشن چقدر از برنامه رو انجام دادند تا در اردوی مطالعاتی غیر حضوری بارسا، همه چیز به دقت تحت کنترل و بررسی قرار بگیره.

پانسیون مطالعاتی حضوری:

تمام پارت های مطالعاتی شما توسط ناظرین مطالعاتی و مراقبین پانسیون برنامه ریزی و چک خواهد شد تا مبادا لحظه ای از وقت ارزشمند شما تو پانسیون مطالعاتی حضوری بارسا هدر بره.

ربات برنامه ریزی پانسیون عیدانه آنلاین


 کارنامه خفن نقاط ضعف و قوت شما در پانسیون مطالعاتی حضوری و آنلاین 

آزمون های آنلاین به صورت چهار گزینه ای هستند و تمام درصدهای دانش آموزان ثبت میشه تا در اختیار مشاوران تحصیلی قرار بگیره و آنالیز بشه. در آخر هم به شما کارنامه عملکردتون داده میشه تا از نحوه مطالعه و نقاط ضعف و قوت خودتون با خبر بشید و هدفمند تر و دقیق تر درس بخونید به سمت موفقیت در کنکور حرکت کنید.

کارنامه اردوی نوروزی غیرحضوری

خب حالا که با شرایط و نحوه برگزاری اردوی نوروزی غیر حضوری بارسا آشنا شدین؛ وقتشه همونطور که گفتیم، یه خبر خوب بهتون بدیم:

 اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۱ 

موسسه آموزشی و انتشاراتی بارسا، مثل سال گذشته تصمیم دارد که اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۱ رو با همان امکانات و خدمات باور نکردنی، به صورت هم حضوری و هم آنلاین، و با تجربه بیشتر و اشتباهات کمتر برگزار کند. این فرصت مطالعاتی بی نظیر، می تونه برای خیلی از دانش آموز ها سرنوشت ساز و تعیین کننده باشه. چرا که با مطالعه دقیق و اصولی در اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۱، می تونید از رقبای خود فاصله بگیرید و با تضمین بیشتری به سمت موفقیت قدم بردارید. در دوران نوروز، نظارت کمتر بر دانش آموزان، دور بودن از محیط تحصیل، رفت و آمد ها و مهمانی ها و ... شرایط سختی را برای مطالعه دانش آموزان فراهم می کند. بنابراین اگر به شکل اصولی و صحیح از این فرصت ارزشمند مطالعاتی استفاده نشه، می تونه به جای سکوی پرش به نقطه پسرفت خیلی از دانش آموزان تبدیل بشه. بنابراین توصیه میشه با شرکت در اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۱، به بهترین شکل از این فرصت مطالعاتی استفاده کرد و از خدمات بی نظیرش بهره مند شد.

 هنوز فرصت اینو داری که تو کنکور نتیجه بهتری بگیری؛ 
 اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۱ به تو در این راه کمک می کنه. 
 کافیه که عدد
99 رو به 3000909030 ارسال کنی یا فرم زیر رو کامل کنی. 


پانسیون مطالعاتی عید

پانسیون مطالعاتی آنلاین عید

اردوی مطالعاتی مجازی عید

اردوی نوروزی آنلاین

اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۰

اردوی نوروزی غیر حضوری عید ۱۴۰۰

اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۰

پانسیون مطالعاتی مجازی عید

.

فرم ثبت نام اردوی مطالعاتی آنلاین ۱۴۰۱

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اردوی مطالعاتی آنلاین بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
پایه تحصیلی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.