اردوی مطالعاتی آنلاین بارسا

پانسیون و اردوی مطالعاتی عیدانه آنلاین بارسا

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا که همیشه در ارائه بهترین خدمات آموزشی و تحصیلی پیشگام بوده، در نوروز ۹۹ اولین و تنها اردوی نوروزی آنلاین کشور را برگزار می کند. موسسه بارسا که سال هاست تجربه برگزاری بزرگ ترین پانسیون مطالعاتی عیدانه کشور را دارد، امسال با توجه به شرایط به وجود آمده و تعطیلی مدارس و ممنوعیت تجمع دانش آموزان و برگزاری اردوی نوروزی حضوری، اقدام به برگزاری اردوی مطالعاتی آنلاین کرد تا دانش آموزان در ایام نوروز بتوانند بدون مشکل به درس خواندنشان ادامه دهند. در پانسیون عیدانه آنلاین بارسا دانش آموزان هر روز ۳ بار از برنامه مطالعاتی خود آزمون آنلاین می دادند و به همین دلیل پانسیون مطالعاتی عید امسال، پانسیون هتریک نام گرفت. نکته بسیار مهم این جاست که تمام امکانات پانسیون عیدانه حضوری بارسا (به جز وعده های غذایی) در اردوی مطالعاتی آنلاین عید نیز در دسترس دانش آموزان بود. امکاناتی مانند ورزش گروهی صبحانه، نظارت دقیق ناظران مطالعاتی در پارت های مطالعه، سخنرانی های انگیزشی - روانشناسی آنلاین علی میرصادقی، آزمون های آنلاین و رفع اشکال آنلاین با بهترین اساتید کنکور ایران که در ادامه همه این اتفاقات شگفت انگیز را که برای اولین بار در ایران اتفاق می افتاد با هم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید تا با خدمات منحصر به فرد موسسه آموزشی بارسا آشنا شوید.

برنامه اردوی مطالعاتی آنلاین بارسا

 نقشه راهت و گم کردی؟ 
 دیگه هیچ انگیزه ای واسه درس خوندن نداری؟ 
 اصلا چرا باید درس بخونی؟ 
جواب همه سوالات توی وبینار نقطه سر خط هست.

وبینار نقطه سر خط

ورزش گروهی آنلاین

از اونجایی که ورزش گروهی و قرار گرفتن تو شرایط مطلوب بدنی برای ما اهمیت زیادی داره، تلاش کردیم تا اردوی مطالعاتی آنلاین عید بارسا هم از ورزش گروهی بی نصیب نمونه. برای همین با همکاری قهرمانان ملی هر روز برای دانش آموزان شرایط ورزش گروهی آنلاین رو فراهم کردیم تا همه دانش آموزان از ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۳۵ به صورت همزمان ۲۰ دقیقه ورزش کنند. بنابراین خواب آلودگی همه دانش آموزان از بین میره و برای شروع یک روز خوب و ۱۰ ساعت مطالعه مفید آماده میشن.

ورزش در اردوی آنلاین

مانیتورینگ حرفه ای در اردوی مطالعاتی آنلاین

با شروع پارت های مطالعاتی پانسیون عیدانه آنلاین بارسا دانش آموزان باید وبکم لپتاپ یا دوربین موبایل خودشون رو فعال کنند تا ناظران مطالعاتی ما بتونند اون ها رو ببینند و شرایط مطالعه اون ها رو بررسی کنند. هر کلاس آنلاین توسط یک ناظر مطالعاتی بررسی میشه که تمام حرکات دانش آموزان رو در حین درس خوندن زیر نظر داره. ناظران مطالعاتی شروع پارت رو اعلام می کنند و مراقب هستند که دانش آموزان به جز درس خوندن کار دیگه ای نکنند که این باعث میشه دانش آموزان عادت کنند یک ساعت و نیم مطالعه پیوسته داشته باشند و تمرکز مطالعاتی اون ها رو افزایش میده. هر دانش آموز برنامه درسی مخصوص خودش رو از مشاورش دریافت کرده و باید بر اساس همون برنامه درس بخونه و آزمون بده. تلاش برای رسیدن به اون برنامه درسی هم باعث افزایش سرعت مطالعه دانش آموزان خواهد شد.

مانیتورینگ در اردوی آنلاین

آزمون های آنلاین اردوی مطالعاتی هتریک

همون طور که اشاره کردیم شما روزانه ۳تا آزمون تو پانسیون مطالعاتی آنلاین عید بارسا دارید که باعث میشه کاملا هدفمند و باانگیزه درس بخونید و تو هر پارت مطالعاتی تمام تلاشتون رو بکنید تا به سر فصل آزمون برسید. آزمون های آنلاین به صورت شخصی برای دانش آموزان ایجاد شده و هر دانش آموز تو آزمون مخصوص به خودش شرکت می کنه که برای سایرین قابل دسترسی نیست که این هم از ویژگی های برجسته اردوی نوروزی آنلاین بارسا هست. آزمون های آنلاین به صورت چهار گزینه ای هستند و تمام درصدهای دانش آموزان ثبت میشه تا در اختیار مشاوران تحصیلی قرار بگیره و آنالیز بشه.

آزمون های آنلاین اردوی مطالعاتی

کارگاه روانشناسی آنلاین در اردوی مطالعاتی نوروز

هر روز راس ساعت ۳ و بعد از اینکه دانش آموزان کمی استراحت کردند و ناهارشون رو میل کردند، علی میرصادقی کارگاه روانشناسی - انگیزشی خودش رو به صورت آنلاین برگزار می کنه. در این کارگاه ها علاوه بر صحبت درباره تکنیک های افزایش سرعت مطالعه، افزایش تمرکز، بهبود کیفیت مطالعه و بهبود وضعیت خواب و تغذیه درباره جدیدترین مسائل روانشناسی هم صحبت میشه و علی میرصادقی تکنیک های روز روانشناسی دنیا رو به نوجوانان یاد میده تا بتونند با استفاده از اون ها خودشون رو بهتر بشناسند، زندگی بهتری داشته باشند و مسیر موفقیتشون رو بهتر تشخصی بدن. تو این کارگاه های آنلاین حدود ۳۰۰ دانش آموز شرکت می کنند و می تونند با در مواقع لزوم با استفاده از میکروفونشون صحبت کنند و نظراتشون رو بیان کنند یا تو نظرسنجی های آنلاین شرکت کنند و تست شخصیت شناسی بدن.

کارگاه آنلاین روانشناسی اردوی غیرحضوری

ربات های اردوی مطالعاتی آنلاین

یکی از جذاب ترین بخش های اردوی نوروزی غیر حضوری بارسا استفاده از ربات های تلگرامی پیشرفته برای رفع اشکال آنلاین و پر کردن دفتر برنامه ریزی به صورت آنلاین هست. این ربات های تلگرامی توسط متخصصین موسسه بارسا طراحی و برنامه نویسی شده و به روند رفع اشکال و نوشتن برنامه درسی دانش آموزان کمک زیادی کرده.

ربات رفع اشکال پانسیون آنلاین عید

با استفاده از این ربات دانش آموزان می تونند با بهترین اساتید کنکور رفع اشکال آنلاین داشته باشند و سوالاتشون رو بپرسند. دبیران ما هم در کوتاه ترین زمان ممکن به این سوالات پاسخ میدن. سوالات ارسالی در این ربات رفع اشکال می تونه به صورت نوشته، عکس، صوت یا حتی ویدئو باشه و اساتید ما هم با توجه به نوع سوال بهترین جواب رو برای دانش آموزان به صورت نوشته یا صوت ارسال می کنند. در پانسیون مطالعاتی عید امسال دروس عمومی، ریاضی، حسابان، هندسه، گسسته، فیزیک، شیمی و زیست رفع اشکال شد.

ربات دفتر برنامه ریزی پانسیون مطالعاتی آنلاین عید

با استفاده از ربات دفتر برنامه ریزی دانش آموزان قبل از شروع هر پارت مطالعاتی دروسی که قراره تو اون پارت بخونند رو در ربات ثبت می کنند و آخر هر پارت مشخص می کنند که اون برنامه ها رو انجام دادند یا نه. به این ترتیب مشاور تحصیلی دانش آموزان در جریان دقیق کار اون ها قرار می گیره و خود بچه ها هم بهتر متوجه میشن چقدر از برنامه رو انجام دادند.

ربات اردوی مطالعاتی آنلاین

خب حالا که با شرایط و نحوه برگزاری اردوی نوروزی غیر حضوری بارسا آشنا شدین؛ وقتشه که یه خبر خوب بهتون بدیم:

اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۰

موسسه آموزشی و انتشاراتی بارسا، مثل سال گذشته تصمیم دارد که اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۰ رو با همان امکانات و خدمات باور نکردنی، و با تجربه بیشتر و اشتباهات کمتر برگزار کند. این فرصت مطالعاتی بی نظیر، می تونه برای خیلی از دانش آموز ها سرنوشت ساز و تعیین کننده باشه. چرا که با مطالعه دقیق و اصولی در اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۰، می تونید از رقبای خود فاصله بگیرید و با تضمین بیشتری به سمت موفقیت قدم بردارید. در دوران نوروز، نظارت کمتر بر دانش آموزان، دور بودن از محیط تحصیل، رفت و آمد ها و مهمانی ها و ... شرایط سختی را برای مطالعه دانش آموزان فراهم می کند. بنابراین اگر به شکل اصولی و صحیح از این فرصت ارزشمند مطالعاتی استفاده نشه، میتونه به جای سکوی پرش به نقطه پسرفت خیلی از دانش آموزان تبدیل بشه. بنابراین توصیه میشه با شرکت در اردوی مطالعاتی عید ۱۴۰۰، به بهترین شکل از این فرصت مطالعاتی استفاده کرد و از خدمات بی نظیرش بهره مند شد.

رتبه های برتر بارسامهدی دارابی (رتبه ۴۶ کنکور) : تو هم با نظارت بیشتر، بهتر درس می خونی؟ برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی بارسا عدد ۶۶ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرستید.مشاهده

فرم ثبت نام اردوی مطالعاتی آنلاین

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اردوی مطالعاتی آنلاین بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.