اخبار تحصیلی 

در طول روز کلی خبر از کلی منابع مختلف منتشر میشه. حالا این که کدوم یکی از این خبر ها واقعی و موثق هستند فقط و فقط بستگی به سایتی داره که این خبر رو منتشر می کنه. معتبر بودن سایتی که اخبار رو از اون دنبال می کنید خیلی مهمه. ما در بارسا تصمیم گرفتیم یک صفحه اختصاصی برای اخبار تحصیلی و اخبار کنکور قرار بدیم تا شما دانش آموزان عزیز با خیال راحت بتونید به خبر های تحصیلی جدید و اخبار کنکور 1400 که بسیار هم مهم هستند دسترسی داشته باشید. شما می تونید به روزترین اخبار تحصیلی کشور رو در این صفحه مطالعه کنید.

شناسه آزمون سراسری 1400

نتایج کنکور سراسری 1400 + شناسنامه آزمون

.

اعلام رسمس نتایج کنکور 1400 و شناسنامه آزمون سراسری 1400  منتشر شد. 

.

ادامه خبر

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

.

کارت ورود به جلسه کنکور 1400 فردا منتشر می شود

.

ادامه خبر

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری

.

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری: شورای انقلاب فرهنگی مصوبه ای صادر کرده است که از سال 1402 سهم سابقه تحصیلی در پذیرش دانشگاه ها 60 درصد خواهد بود.

.

ادامه خبر

مشاور تحصیلی خوب برای کنکور 1400

مشاور تحصیلی بارسا از نگاه سایت چطور

به نقل از سایت چطور: هر ساله یکی از بزرگترین دغدغه‌های دانش آموزان و خانواده‌ها انتخاب مشاور تحصیلی خوب و مشاور کنکور حرفه‌ای برای کسب نتایج عالی در امتحانات مدرسه یا کنکور سراسری می‌باشد. خصوصا با وضعیت تعطیلی مدارس که در ۱ سال گذشته با آن روبرو بوده‌ایم و تلاش برای آموزش مجازی، اهمیت داشتن مشاوره تحصیلی بیش از پیش شده است. بنابراین در این مطلب سعی در بررسی معیارهای صحیح برای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی و مشاور برای کنکور ۱۴۰۰ داریم.

.

ادامه خبر

مدرسه مدبران بارسا در خبرگزاری خبرآنلاین

مشاور تحصیلی بارسا در خبرگزاری خبرآنلاین

.

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین: امروزه یکی از دغدغه ها و مسائل اصلی پدر و مادر ها این است که آیا برای بالا بردن سطح تحصیلی فرزندم و این که فرزندم بتواند در کنکور رتبه خوبی به دست بیاورد، نیاز به مشاور تحصیلی دارد یا هزینه برای مشاور تحصیلی بی فایده است؟

.

ادامه خبر

ویژگی های مدرسه آنلاین خوب

مدرسه مدبران بارسا در خبرگزاری ایلنا

به نقل از خبرگزاری ایلنا: همیشه یکی از دغدغه های اصلی والدین انتخاب مدرسه ای خوب برای فرزندانشان بوده است. خانواده همیشه در حال تحقیق و بررسی مدارس بودند تا بتوانند مکان مناسبی چه از نظر فرهنگی و چه از نظر علمی برای فرزند خود فراهم کنند. از همین روی انتخاب مدرسه مناسب برای والدین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ادامه خبر

زمان ثبت نام کنکور 1400

ثبت ‌نام‌ در‌ آزمون‌ سراسری سال 1400

.

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌ ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون‌ سراسری‌ سال 1400

.

ادامه خبر

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

دفترچه و نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

.

جدول رشته/محل های آزمون سراسری مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه سال 1399 رشته های گروه علوم پزشکی

ادامه خبر

ثبت‌نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید

ثبت‌نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تاریخ ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفهای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی در سال 1400
ادامه خبر

زمان ثبت نام کنکور ۹۹

شرایط و ضوابط پذیرش دانشگاه فرهنگیان

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش در خصوص شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو دررشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان ودانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی در آزمون سراسری سال 1400
ادامه خبر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.