اخبار تحصیلی 

در طول روز کلی خبر از کلی منابع مختلف منتشر میشه. حالا این که کدوم یکی از این خبر ها واقعی و موثق هستند فقط و فقط بستگی به سایتی داره که این خبر رو منتشر می کنه. معتبر بودن سایتی که اخبار رو از اون دنبال می کنید خیلی مهمه. ما در بارسا تصمیم گرفتیم یک صفحه اختصاصی برای اخبار تحصیلی و اخبار کنکور قرار بدیم تا شما دانش آموزان عزیز با خیال راحت بتونید به خبر های تحصیلی جدید و اخبار کنکور 1400 که بسیار هم مهم هستند دسترسی داشته باشید. شما می تونید به روزترین اخبار تحصیلی کشور رو در این صفحه مطالعه کنید.

تغییرات کنکور 1402

تغییرات کنکور 1402

معاون ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تصویب طرح اصلاح و تکمیل سیاست های سنجش و پذیرش در دانشگاه ها در این شورا گفت: بر اساس این مصوبه، دانش آموزان می توانند در سال 2 بار در کنکور شرکت کنند و هر بار کنکور دو سال اعتبار خواهد داشت.
ادامه خبر

بارم بندی دروس امتحانات دوره ششم ابتدایی

بارم بندی دروس امتحانات دوره ششم ابتدایی 1401

بارم بندی امتحانات دروس پایه ششم ابتدایی 1401 شامل کلیه دروس پایه ششم ابتدایی می شود. در فایلی که برای شما قرار داده ایم تمامی بارم های دروس پایه ششم ابتدایی 1401 قرار دارد. و می توانید بارم امتحانی مختص به هر درس را مشاهده کنید.
ادامه خبر

بارم بندی دروس پایه اول متوسطه

بارم بندی دروس دوره اول متوسطه 1401

بارم بندی امتحانات دروس دوره اول متوسطه 1401 شامل کلیه دروس پایه هفتم، هشتم، نهم متوسطه می شود. در فایلی که برای شما قرار داده ایم تمامی بارم های دروس دوره اول متوسطه 1401 قرار دارد. و می توانید بارم امتحانی مختص به هر درس را مشاهده کنید.
ادامه خبر

بارم بندی دروس دوره دوم متوسطه 1401

بارم بندی امتحانات دروس دوره دوم متوسطه 1401 شامل کلیه دروس پایه دهم، یازدهم، دوازدهم متوسطه می شود. در فایلی که برای شما قرار داده ایم تمامی بارم های دروس دوره دوم متوسطه 1401 قرار دارد. و می توانید بارم امتحانی مختص به هر درس را مشاهده کنید.
ادامه خبر

شناسه آزمون سراسری 1400

نتایج کنکور سراسری 1400 + شناسنامه آزمون

.

اعلام رسمس نتایج کنکور 1400 و شناسنامه آزمون سراسری 1400  منتشر شد. 

.

ادامه خبر

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

.

کارت ورود به جلسه کنکور 1400 فردا منتشر می شود

.

ادامه خبر

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری

.

اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری: شورای انقلاب فرهنگی مصوبه ای صادر کرده است که از سال 1402 سهم سابقه تحصیلی در پذیرش دانشگاه ها 60 درصد خواهد بود.

.

ادامه خبر

مشاور تحصیلی خوب برای کنکور 1400

مشاور تحصیلی بارسا از نگاه سایت چطور

به نقل از سایت چطور: هر ساله یکی از بزرگترین دغدغه‌های دانش آموزان و خانواده‌ها انتخاب مشاور تحصیلی خوب و مشاور کنکور حرفه‌ای برای کسب نتایج عالی در امتحانات مدرسه یا کنکور سراسری می‌باشد. خصوصا با وضعیت تعطیلی مدارس که در ۱ سال گذشته با آن روبرو بوده‌ایم و تلاش برای آموزش مجازی، اهمیت داشتن مشاوره تحصیلی بیش از پیش شده است. بنابراین در این مطلب سعی در بررسی معیارهای صحیح برای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی و مشاور برای کنکور ۱۴۰۰ داریم.

.

ادامه خبر

مدرسه مدبران بارسا در خبرگزاری خبرآنلاین

مشاور تحصیلی بارسا در خبرگزاری خبرآنلاین

.

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین: امروزه یکی از دغدغه ها و مسائل اصلی پدر و مادر ها این است که آیا برای بالا بردن سطح تحصیلی فرزندم و این که فرزندم بتواند در کنکور رتبه خوبی به دست بیاورد، نیاز به مشاور تحصیلی دارد یا هزینه برای مشاور تحصیلی بی فایده است؟

.

ادامه خبر

ویژگی های مدرسه آنلاین خوب

مدرسه مدبران بارسا در خبرگزاری ایلنا

به نقل از خبرگزاری ایلنا: همیشه یکی از دغدغه های اصلی والدین انتخاب مدرسه ای خوب برای فرزندانشان بوده است. خانواده همیشه در حال تحقیق و بررسی مدارس بودند تا بتوانند مکان مناسبی چه از نظر فرهنگی و چه از نظر علمی برای فرزند خود فراهم کنند. از همین روی انتخاب مدرسه مناسب برای والدین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ادامه خبر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.